نمایش همه

خرید از استرالیا – دریافت سفارشات و خرید اینترنتی کالا از استرالیا

خرید از استرالیا و ارسال سفارشات به ایران در کمتر از ۲ هفته

دیگر همانند گذشته نیست که برای خرید اینترنتی و آنلاین کالا بتوان ۱ یا ۲ کشور را بهتر از سایر کشورهای جهان معرفی کرد و انتظار داشت فارغ از هر نوع خریدی که داریم، صرفا بخاطر آنکه مثلا از امریکا، امارات و یا ترکیه خرید میکنیم، بهترین و مناسب ترین شرایط یک خرید بین المللی را تجربه کنیم.

قیمت گذاری های منطقه ای برندها و کمپانی های بزرگ، افرهای فصلی و یا فستیوال ها و جشنواره های خرید محلی همه میتوانند دلایلی دیگر بر این ادعا باشند که دیگر نمیتوان با نگاه سنتی به موضوع خرید بین المللی نگاه کرد، هرچند که خود فرایند خرید بین المللی کالا در ایران سابقه نهایت ۱۰-۱۵ ساله دارد.

اهمیت فراهم بودن امکان خرید بین المللی از سرتاسر دنیا و اکثر کشورها زمانی بیشتر و بیشتر میشود که شما بدنبال کالا و خدماتی هستید که تنها در یک کشور خاص عرضه میشود و تولید و عرضه کننده آن کالا و خدمات خاص نیز ارسال بین المللی ندارد.

ایران دلیور با فراهم آوردن امکان خرید و دریافت کالا در بیش از ۲۵ کشور مهم و ویژه در سرتاسر دنیا بخصوص در بخش خرید و فعالیت های آنلاین، همواره به دنبال آن است تا نه تنها محدودیت ها و محرومیت های ایرانیان را برای خرید و استفاده از خدمات بین المللی برطرف کند، بلکه حتی در بخش خرید بین المللی حق انتخاب را به مخاطب خود هدیه نماید تا براساس نیاز و خواست خود بتواند بدون هیچ محدودیتی از گوشه گوشه دنیا اقدام به خرید و سفارش کالا و خدمات کند. از همین رو با افتخار اعلام میکنیم:

گروه ایران دلیور امکان خرید و دریافت کالا را در کشور استرالیا فراهم آورده و آمادگی کامل دارد تا سفارشات دریافتی خود را از زمان دریافت در کشور مبدا طی یک پروسه سریع معمولا کمتر از ۲ هفته به دست شما در ایران برساند.

مخاطبان عزیز ایران دلیور میتوانند هماهنند گذشته برای خرید از استرالیا از طریق تالار گفتگوی ایران دلیور، ایمیل و سایر راه های پیش بینی شده برای استعلام قیمت اقدام کرده و بعد از بررسی و تایید همکاران پشتیبانی نسبت به ثبت سفارشات خود اقدام نمایند.

برای خرید از استرالیا و آشنایی با سایت های پیشنهادی ایران دلیور مطالب زیر را مطالعه کنید.

چنانچه شما به دنبال خرید از استرالیا و واردات با شرایط خاص هستید یا نیاز به مکاتبه، مذاکره و استعلام قیمت از شرکت و کمپانی های استرالیایی بطور مستقیم دارید، همکاران ما در تمام مراحل از ابتدا تا انتها در کنار شما خواهند بود.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه سفارش اینجا کلیک کنید یا با همکاران ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

حسین قهاری
حسین قهاری
گروه ایران دلیور با داشتن بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت مداوم و ۴۰ نماینده در سرتاسر دنیا قدیمی ترین و بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات خرید و فروش آنلاین کالا از سرتاسر دنیا در ایران میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید