نمایش همه

راه اندازی رسمی آمازون امارات | خرید از آمازون امارات متحده عربی


راه اندازی رسمی آمازون امارات | خرید از آمازون امارات متحده عربی


آمازون امارات

بدون شک وبسایت سوق یا سوک امارات (SOUQ.COM) یکی از معتبرترین و بهترین منابع خرید انواع کالا بصورت آنلاین در منطقه خاورمیانه بوده است. در سال ۲۰۱۷، آمازون اعلام کرد که شرکت سوق را بدست آورده، اگرچه فعالیت های این سایت تا به امروز با نام سوق انجام میشد.

سوق که در سال ۲۰۰۵ میلادی کار خود را آغاز نمود، از امروز رسما باعنوان آمازون به فعالیت خود ادامه میدهد، چرا که شرکت آمازون اعلام کرد که آمازون امارات کار خود را آغاز کرده است. دسترسی به فروشندگان در منطقه خاورمیانه و دسترسی آسان تر مشتریان به کالاهای متنوع از طریق آمازون امارات راحتتر از قبل خواهد بود.

آمازون امارات کالاهای مختلف را در طبقه بندی های متنوع در اختیار خریداران قرار داده است. ایران دلیور نیز همانند قبل و همانطور که امکان خرید از سایر وبسایت های آمازون در مناطق مختلف دنیا را فراهم کرده بود، امکان خرید محصول مورد نیاز شما از آمازون امارات و ارسال آن به ایران را فراهم کرده است . برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید