نمایش همه

جونو جامپر پرو، یک منبع تغذیه قابل اطمینان

با JUNOJUMPER PRO آشنا شوید. یک باتری که میتواند برق ۱۲ ولت را با قدرت حداکثر ۶۰۰ آمپر به باتری اتومبیل وارد کرده و آن را بکار بیاندازد. این برق برای راه اندازی اولیه موتور یک اتومبیل ۴ سیلندر، ۶ سیلندر، بسیاری از SUV و V8ها کافیست (البته بستگی به باتری آنها هم دارد). به همراه JUNOJUMPER PRO یک جفت کابل مخصوص نیز عرضه میشود.

اما این همه کار این دستگاه نیست! جونو جامپر پرو قابلیت های دیگری هم دارد که کاربر در شرایط مختلفی می تواند از آنها استفاده نماید. مثلا اگر شما نیاز به برق AC دارید، می توانید با استفاده از آن یک پریز برق درست کنید، آنهم دقیقا در جایی که هیچ گونه پریز یا برقی وجود ندارد. امکان شارژ کردن ابزارهای الکترونیکی چون اسمارت فون و تبلت هم از جمله قابلیت های ابتدایی آن است.

خروجی این ابزار، ۱۲ ولت با حداکثر ۶۰۰ آمپر، ۵ ولت یو اس بی با ۲.۱ آمپر، ۵ ولت یو اس بی با ۱ آمپر و 19V 3.5A + USB 12V 10A است. ظرفیت آن 18,000mAh و عمر باتری آن بیشتر از ۵۰۰ بار شارژ اعلام شده است. البته این ابزار در نسخه های مختلف در بازار وجود دارد. قیمت نسخه کامل آن حدود ۲۰۰ دلار می باشد.

شارژر

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید

×