نمایش همه

گسترش فعالیت های اینترنتی JD.com در چین با هدف کنار زدن علی بابا


گسترش فعالیت های اینترنتی JD.com در چین با هدف کنار زدن علی بابا


SCMP

گروه بزرگ تجارت الکترونیک JD.com بزودی یک سرویس بیمه اینترنتی راه اندازی خواهد کرد، سرویسی که بخشی از برنامه بزرگ و گسترده آنها برای کنار زدن گروه علی بابا (Alibaba Group Holding) و تبدیل شدن به بزرگترین کسب و کار آنلاین B2C چین تا سال ۲۰۲۱ می باشد.

Richard Liu Qiangdong مدیر اجرایی JD.com روز جمعه و در جلسه سالیانه این شرکت اعلام کرد که آنها بزودی این سرویس آنلاین بیمه را راه اندازی میکنند. همچنین در کنار ورود این شرکت به بخش بیمه، این شرکت قصد دارد در بخش کسب و کار کارگزاری آنلاین و بانکداری اینترنتی نیز وارد شود.

Liu اطلاعات و جزییات بیشتری در مورد برنامه های این شرکت اعلام نکرد، اما گفته شده که سرویس های مالی خاص و سفارشی در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت و خدمات بیمه آنها براساس نیازهای فردی ارائه میشود.

Liu درحال شرط بندی بزرگی در بخش فعالیت های مالی آنلاین است و این موضوع بخشی از برنامه بلند مدت ۱۲ ساله با اهداف متعدد آنهاست، اهدافی که یکی از آنها گذشتن از کمپانی علی باباست. باید دید مدیران این شرکت قدرتمند چینی تا چه حد میتوانند به اهداف جاه طلبانه خود دست پیدا کنند.

مطالب پیشنهادی:

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید

×