نمایش همه

خرید و ارسال مستقیم کالا از ژاپن به ایران با شرایط ویژه

خرید و ارسال مستقیم کالا از ژاپن به ایران – خرید از آمازون و مزایده های یاهو ژاپن

اگر اهل خرید آنلاین باشید و یا مزایده های اینترنتی یاهو ژاپن رو دنبال کرده باشید از شرایط ویژه و قیمت های بسیار مناسب بسیاری از کالاها در مقایسه با سایر کشورهای دنیا مطلع هستید. همچنین در بسیاری از موارد خیلی از کالا ها بصورت انحصاری و یا با قیمت های پایین تر در کشور ژاپن عرضه میشود. برای مثال میتوان به کتاب یا بعضی از کنسول های بازی و گجت ها اشاره نمود.

گاها شرایط سخت و پیچیده خرید از ژاپن و یا مزایده هایی که با زبان غیر از انگلیسی برگزار میشود باعث شده تا موضوع خرید کالا از ژاپن زیاد مورد توجه و تبلیغ از سوی شرکت ها و عرضه کنندگان خرید بین المللی قرار نگیرد.

احتمالا برای افراد زیادی این اتفاق رخ داده است که کالای مورد نظر خود را تنها در کشور ژاپن و سایت های معتبری مثل راکوتن، آمازون و یا حتی مزایده های یاهو پیدا کرده اند، اما به دلیل عدم وجود سرویس و خدمات کامل و منظم، موفق به سفارش، خرید و دریافت آن نشده اند.

در ایران دلیور همیشه در تلاش بوده ایم تا به انتخاب مخاطب احترام گذاشته و تلاش کنیم که در کنار داشتن سود از سفارشات دریافتی، حق انتخاب کالا را از هر کشوری که مورد نظر است فراهم کرده و گزینه های انتخاب و خرید را برای مخاطب خود محدود نکنیم.

فراهم آوردن امکان خرید، دریافت کالا در بیش از ۲۵ کشور دنیا و هماهنگی و ارسال به ایران دلیلی بر این ادعا میباشد.

در همین راستا ایران دلیور شرایطی فراهم آورده تا هموطنان عزیز بتوانند با کمترین محدودیت و به راحت ترین روش اقدام به خرید و ارسال مستقیم کالا از ژاپن به ایران نمایند. از باب راهنمایی در خصوصی بهترین سایت ها برای خرید، همانطور که پیش تر نیز به آن اشاره کردیم، سایت های راکتون، آمازون ژاپن و یا شرکت در مزایده های یاهو ژاپن که همگی جز بهترین و محبوب ترین سایت ها خرید آنلاین در کشور ژاپن میباشد، از جمله معتبرترین منابع برای خرید از این کشور بشمار می آیند.

برای خرید میتوانید کالای مورد نظر خود را از میان سایت های معرفی شده انتخاب و از طریق یکی از راه های ارتباطی با همکاران ایران دلیور ( تالارگفتگو – ارسال ایمیل – تلگرام و یا پشتیبانی سایت ) تماس گرفته و با ارسال لینک کالا و ارایه توضیحات در مورد کالای مورد نظرتان، برآورد قیمتی از هزینه های خرید و ثبت سفارش داشته باشید.

لینک مستقیم دسترسی به سایت های معرفی شده :

یاهو ژاپن     یاهو ژاپن - انگلیسی     آمازون ژاپن     راکوتن

سفارشات خرید و ارسال مستقیم کالا از ژاپن معمولا در یک پروسه زمانی حدودا ۲-۳ هفته ای به ایران میرسند و میتوانید از تجربه یک خرید ساده بین المللی لذت ببرید.

مطالب مرتبط:
حسین قهاری
حسین قهاری
گروه ایران دلیور با داشتن بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت مداوم و ۴۰ نماینده در سرتاسر دنیا قدیمی ترین و بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات خرید و فروش آنلاین کالا از سرتاسر دنیا در ایران میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

1
سلام 👋🏻
چطور میتونم کمکتون کنم ؟