نمایش همه

خدمات مذاکره، مکاتبه و خرید از شرکت های خارجی

خدمات مذاکره، مکاتبه و خرید از شرکت های خارجی توسط ایران دلیور

همیشه کالا و خدمات مورد نیاز ما بصورت فروش عادی و معمول بر روی وب سایت های فروشگاهی قرار نمیگیرند. در بسیاری موارد کالا نیاز به شخصی سازی و آماده سازی قبل از خرید دارد و یا مستقیما باید از شرکت فروشنده کالا استعلام قیمت و درخواست فاکتور کرد.

برخلاف ظاهر ساده این موضوع، خیلی اوقات عدم تجربه کافی در بررسی شرایط، خرید امن و یا انتقال شفاف درخواست باعث میشود مشکلات زیادی برای خریداران بوجود آید که جبران آن غیر ممکن یا همراه با هزینه های بسیار زیاد مالی و زمانی است.

امنیت خرید و پول شما بدون شک مهم ترین بخش یک خرید بین المللی است چرا که اطمینان از عدم نابودی پول شما میتواند بخش عظیمی از نگرانی ها و استرس های یک خرید بین المللی را بکاهد.

تیم ایران دلیور با داشتن تجربیات بسیار در خرید و مکاتبه با انواع کمپانی های بین المللی و همچنین آشنایی با روش های اصولی خرید امن برای ارائه خدمات مذاکره، مکاتبه و خرید از شرکت های خارجی در کنار شما خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و درخواست خدمات میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

حسین قهاری
حسین قهاری
گروه ایران دلیور با داشتن بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت مداوم و ۴۰ نماینده در سرتاسر دنیا قدیمی ترین و بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات خرید و فروش آنلاین کالا از سرتاسر دنیا در ایران میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید