نمایش همه

هدست واقعیت مجازی وایو وی آر اچ تی سی با فروش خوبی روبرو بوده است

خرید HTC Vive VR

اچ تی سی تاکنون حدود ۱۴۰.۰۰۰ عدد از  هدست واقعیت مجازی وایو را فروخته است

phonearena . اول مارس سال جاری بود که شرکت اچ تی سی کار پیش فروش هدست واقعیت مجازی جدید خود با نام Vive VR ( وایو وی آر اچ تی سی ) را آغاز نمود. در ۱۰ دقیقه اول از شروع پیش فروش، حدود ۱۵۰۰۰ دستگاه خریداری شد که این به معنی ۱۲ میلیون دلار می باشد.

بعد از آن در تاریخ ۵ آپریل این هدست بطور رسمی روانه بازار فروش گردید، دستگاهی که به گفته Chialin Chang رییس بخش اسمارت فون ها و دستگاههای ارتباطی اچ تی سی تاکنون بیش از ۱۴۰.۰۰۰ عدد از آن بفروش رفته است، اینکه تعداد فروش چه مقدار بیش از ۱۴۰.۰۰۰ عدد است هنوز مشخص نیست. قبلا شایعه فروش این میزان از واقعیت مجازی وی آر منتشر شده بود ولی هم اکنون این خبر تایید شده است.

دستگاه واقعیت مجازی Vive قیمتی در حدود ۸۰۰ دلار دارد. اگر هر دستگاه وایو وی آر اچ تی سی با همین قیمت بفروش رفته باشد، اچ تی سی بیش از ۱۱۲ میلیون دلار از این دستگاه را فروخته است که این موضوع میتواند برای این شرکت خوشحال کننده باشد. در ژانویه گذشته بود که Cher Wang مدیرعامل اچ تی سی اعلام کرده بود که تمرکز این شرکت از اسمارت فون به سمت VR رفته است. باید دید در نهایت این تصمیم تا چه حد در کسب و کار کلی اچ تی سی تاثیرگذار خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید هدست واقعیت مجازی وایو اچ تی سی (HTC Vive VR) به تالار گفتگوی ایران دلیور مراجعه نمایید.

مطالب پیشنهادی :

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید