ایران دلیور چه سرویس هایی ارائه میدهد؟

خرید و فروش کالاهای فیزیکی از کشورهای مختلف و انواع پرداخت های آنلاین خود را به ما بسپارید.


چطور برای خرید کالا از سایت های خارجی اقدام کنم؟

wishlist۱

مرحله اول

درخواست برآورد قیمت و هزینه

مرحله اول برآورد هزینه خرید کالا یا سرویس و خدمات مورد نیاز شماست. اگر خرید شما از محصولات پیشنهادی یا فروشگاه است به راحتی از صفحه محصول فرم استعلام قیمت روز رو تکمیل کنید تا همکاران اخرین تعییرات قیمتی و نحوه سفارش را برای شما ایمیل کنند. اگر تمایل به سفارش محصولی غیر از مواردی که در فروشگاه لیست شده یا لینک خریدی دارید برای براورد قیمت و سفارش باید در خواست خود را در تالار گفتگوی ایران دلیور و در بخش مربوطه ارسال نمایید. دقت داشته باشید برای ارسال درخواست باید ابتدا در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ویدیوهای آموزشی در ادامه همین صفحه آورده شده است.

با ورود و ثبت نام در تالار گفتگوی ایران دلیور شما بخش های مختلفی از جمله بازارچه ایران دلیور یا پرداخت های آنلاین را مشاهده خواهید کرد که هر کدام دارای زیر مجموعه های مرتبط میباشد. به عنوان مثال در تالار خرید کالا اسامی کشورهای مختلف مانند خرید از امریکا، خرید از اروپا ، خرید از ترکیه و یا امارات آورده شده است که با توجه به درخواست شما برای خرید وارد هر کدام از این کشورها شوید و در تاپیک یا موضوعات مربوطه درخواست خود را ثبت کنید.
بعد از ارسال، درخواست شما توسط تیم ایران دلیور بررسی و برآورد هزینه خواهد شد و درهمان جایی که شما درخواست خود را ارسال کرده اید به شما پاسخ داده میشود.
price۲

مرحله دوم

بررسی و برآورد هزینه

همانطور که در مرحله اول اشاره شد، در همان انجمن و موضوعی که درخواست خود را ارسال کرده اید همکاران ما بعد از بررسی، شرایط و هزینه ها را به شما اعلام خواهند کرد.

دقت داشته باشید با توجه به اینکه ارائه برآوردهای اولیه براساس تجربه و یا شرایط وب سایت فروشنده صورت میگیرد ممکن است در عمل شاهد تغییراتی باشیم که قیمت نهایی سفارش را کمتر یا بیشتر از برآورد اولیه کند، از آن جمله میتوان به تغییر وزن کالا یا پرداخت مالیات /گمرکی در کشور امارات و ترکیه اشاره نمود.
تجربه نشان داده شده که تغییر وزن کالا با برآورد اولیه یکی از رایج ترین مواردی است که باعث تغییر قیمت نهایی میشود و دلیل این امر میتواند بخاطرعدم ذکر وزن دقیق کالا در سایت فروشنده یا بسته بندی های متفاوت بعضی از فروشنده ها باشد. برای اطلاعات بیشتر در این رابطه مطلب آنچه باید قبل از خرید بدانید را مطلالعه بفرمایید.
coin۳

مرحله سوم

واریز و ثبت سفارش

در صورتی که برآورد هزینه خرید کالا یا سرویس و خدمات مورد تایید شماست، میتوانید از طریق صفحه پرداخت نسبت به دریافت اطلاعات بانکی و واریز هزینه اقدام کنید.
بعد از واریز هزینه باید درخواست خرید خود را در وب سایت ایران دلیور ثبت کنید و تمامی اطلاعات مربوط به خرید، واریز وجه، آدرس پستی و اطلاعات و توضیحات خاص( مانند سایز، رنگ و ... ) را وارد نمایید. برای شروع به صفحه ثبت سفارش بروید.
تمامی اطلاعات باید دقیق و کامل وارد شود، مسئولیت صحت اطلاعات وارده به عهده خریدار میباشد. بعد از ثبت سفارش یک نسخه از اطلاعات وارد شده برای شما و یک نسخه برای ایران دلیور ارسال خواهد شد.
bag۴

مرحله چهارم

خرید و ارسال کالا

بعد از ثبت سفارش توسط شما، تیم خرید ایران دلیور نسبت به انجام سفارش دریافتی در سریع ترین زمان ممکن اقدام خواهد کرد. بعد از انجام سفارش یا در صورتی که پروسه انجام کار با مشکلی همراه باشد با شما تماس گرفته خواهد شد تا در جریان پروسه انجام کار قرار بگیرید.
تمام پیگیری های لازم از زمان دریافت سفارش تا زمانی که کالا به دست شما برسد توسط همکاران ما انجام میشود تا بدور از هر نگرانی و با آسایش خاطر بتوانید سرویس و کالای مورد نیاز خود را دریافت کنید.
بعد از ارسال کالا از امارات یا ترکیه به آدرس شما در ایران، کد پیگیری مربوط به سفارش ارسالی برای شما از طریق تالار گفتگو ارسال خواهد شد.

ویدیوهای آموزشی