نحوه محاسبه قیمت خرید کالا از کشورهای مختلف
26/05/2016
افتتاح دفتر ایران دلیور در ترکیه به همراه اعلام آخرین خبرها و تغییرات
04/06/2016
نمایش همه

نحوه شناسایی یک فروشنده معتبر در وبسایت های فروش آنلاین

نحوه شناسایی یک فروشنده معتبر در وبسایت های فروش آنلاین

شاید به جرات بتوان گفت یکی از مهمترین عوامل در داشتن یک خرید آنلاین موفق, خرید کردن از یک فروشنده معتبر است .
با توجه به اینکه در خرید آنلاین فروشنده را نمیتوان دید و این موضوع تا حدی باعث نگرانی خریدار می باشد، در وبسایت های معتبر فروش آنلاین معمولا امکاناتی برای تشخیص فروشنده بهتر وجود دارد .
در ادامه توضیحاتی در مورد پیدا کردن یک فروشنده معتبر در وبسایت aliexpress آمده است.

امید است با در نظر گرفتن موارد زیر خریدهایی بهتر و مطمئن تر داشته باشید .

قبل از هر جستجویی می توانید نتایج جستجوی خود را بر روی (Feedback(positive قرار دهید تا در ابتدا فروشندگانی که دارای بیشترین فیدبک و یا امتیاز مثبت هستند به شما نشان داده شود.

1

همیشه به درصد فیدبک و امتیاز فروشنده دقت داشته باشید . در زیر تصویر درصد فیدبک یک فروشنده خوب را می بینید . در قسمت Transactions History که نشان دهنده تعداد فروش کالای مورد نظر توسط فروشنده می باشد , هر چه تعداد بالاتر باشد نشان دهنده فروش بیشتر فروشندست .
با کلیک بر روی Buyer Feedback می توانید کامنت ها و فیدبک های مشتریان قبلی که از این فروشنده خرید کرده اند را ببینید (پایین صفحه مورد نظر). این کامنتها کمک بسیار زیادی است که ببینید خریداران قبلی از این فروشنده راضی بوده اند یا خیر .

2

کامنت و توضیحات خریداران قبلی که کالای خود را دریافت کرده اند . (ممکن است خیلی از خریداران توضیحی در مورد کالا و فروشنده موردنظر ننویسند)

3

یک فروشنده که توصیه میشود از آنها خرید نشود.

4

معمولا در سایتهای دیگری مثل dhgate  و ebay نیز روش کاری تقریبا به همین شکل است.

نحوه شناسایی یک فروشنده معتبر در وبسایت های فروش آنلاین

حسین قهاری
حسین قهاری
گروه ایران دلیور با داشتن بیش از ۱۳ سال سابقه فعالیت مداوم و ۲۰ نماینده در سرتاسر دنیا قدیمی ترین و بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات خرید و فروش آنلاین کالا از سرتاسر دنیا در ایران میباشد.

پاسخ دهید