نمایش همه

نحوه محاسبه قیمت خرید کالا از کشورهای مختلف

نحوه محاسبه قیمت خرید کالا از کشورهای مختلف

با توجه به سوالات متعدد دوستان در رابطه با چگونگی برآورد هزینه کلی خرید از سایت ها و کشور های مختلف تصمیم بر آن شد تا با ایجاد موضوعی تا حد امکان روش برآورد هزینه تقریبی سفارشات در اختیار علاقمندان قرار گیرد.

قبل از هر چیز این نکته را در نظر داشته باشید که استفاده از فرمول های محاسباتی که در ادامه مشاهده میکنید به معنای آن نیست که سفارش شما ۱۰۰٪ با همین مقدار هزینه/مبلغ برآوردی به دست شما خواهد رسید. شما با استفاده از این فرمول های محاسباتی تنها قادر خواهد بود حدود قیمت نهایی یک سفارش را تخمین بزنید و قیمت ۱۰۰٪ نهایی و مبلغی که شما باید برای ثبت سفارش واریز کنید تنها باید توسط مدیران گروه ایران دلیور بررسی و به شما اعلام شود.

نکته دومی که دوستان باید به آن توجه داشته باشند این است که براساس سیستم کاری گروه ایران دلیور تمامی سفارشات از امریکا, انگلستان, آلمان، فرانسه، کانادا، اسپانیا، ایتالیا و هند همگی ابتدا به امارات ارسال شده و سپس از امارات به آدرس دوستان در ایران پست خواهد شد. (اینکه خود وب سایت به ایران ارسال مستقیم دارد بدان معنا نیست که گروه ایران دلیور حتما مستقیما به آدرس ایران کالا خریداری کند).

قیمت ارز برای محاسبه قیمت کالا
تعرفه کارمزد گروه ایران دلیور

روش برآورد هزینه برای سفارش کالاهای امریکا, انگلستان, آلمان، فرانسه، کانادا، اسپانیا، ایتالیا و هند:

قیمت کالا x قیمت ارز محاسباتی گروه ایران دلیور + هزینه پست + کارمزد

* هزینه پستی این کشور ها برای نیم کیلو اول (در بعضی کشور ها ۱ پوند برابر ۴۵۰ گرم) 600 هزار تومان و هر نیم کیلو اضافه 200 هزار تومان میباشد. ( این مبالغ برای مجموع ۲ هزینه پستی تا امارات و بعد ارسال به ایران میباشد )

روش برآورد هزینه برای سفارشات خرید از چین :

قیمت کالا + هزینه ارسال مستقیم به ایران x قیمت ارز محاسباتی گروه ایران دلیور + کارمزد

توجه داشته برای خرید از کشورهای شرقی توجه به اعتبار فروشنده بسیار اهمیت دارد.

روش برآورد هزینه برای سفارشات خرید از امارات :

قیمت کالا x قیمت ارز محاسباتی گروه ایران دلیور + هزینه پست + کارمزد

* هزینه پستی امارات به ایران برای نیم کیلو اول 400 هزار تومان و هر نیم کیلو اضافه 150 هزار تومان میباشد.

چنانچه پس از برآورد و تخیمن قیمت اولیه تمایل به سفارش خرید و یا اطلاع از قیمت دقیق سفارشات خود داشتید میتوانید از طریق بازارچه ایران دلیور و مطرح کردن درخواست های خود در انجمن های مرتبط اقدام کنید.

حسین قهاری
حسین قهاری
گروه ایران دلیور با داشتن بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت مداوم و ۴۰ نماینده در سرتاسر دنیا قدیمی ترین و بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات خرید و فروش آنلاین کالا از سرتاسر دنیا در ایران میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید