آنچه قبل از خرید از خارج از کشور باید بدانید
24/05/2016
انواع سرویسهای ارسال پستی در خرید از وبسایت های خارجی
26/05/2016
نمایش همه

نحوه برآورد هزینه خرید کالا از کشورهای مختلف

با توجه به سوالات متعدد دوستان در رابطه با چگونگی برآورد هزینه کلی خرید از سایت ها و کشور های مختلف تصمیم بر آن شد تا با ایجاد موضوعی تا حد امکان روش برآورد هزینه تقریبی سفارشات در اختیار علاقمندان قرار گیرد.

قبل از هر چیز این نکته را در نظر داشته باشید که استفاده از فرمول های محاسباتی که در ادامه مشاهده میکنید به معنای آن نیست که سفارش شما ۱۰۰٪ با همین مقدار هزینه/مبلغ برآوردی به دست شما خواهد رسید. شما با استفاده از این فرمول های محاسباتی تنها قادر خواهد بود حدود قیمت نهایی یک سفارش را تخمین بزنید و قیمت ۱۰۰٪ نهایی و مبلغی که شما باید برای ثبت سفارش واریز کنید تنها باید توسط مدیران گروه ایران دلیور بررسی و به شما اعلام شود.

نکته دوم که دوستان باید به آن توجه داشته باشند این است که براساس سیستم کاری گروه ایران دلیور تمامی سفارشات از امریکا, انگلستان , هند و ترکیه همگی ابتدا به امارات ارسال شده و سپس از امارات به آدرس دوستان در ایران پست خواهد شد. (اینکه خود وب سایت به ایران ارسال مستقیم دارد بدان معنا نیست که گروه ایران دلیور حتما مستقیما به آدرس ایران کالا خریداری کند).

قیمت ارز برای محاسبه قیمت کالا
تعرفه کارمزد گروه ایران دلیور

روش برآورد هزینه برای سفارش کالاهای امریکا و اروپا :

قیمت کالا x قیمت ارز محاسباتی گروه ایران دلیور + هزینه پست + کارمزد

* هزینه پستی این کشور ها برای نیم کیلو اول (در بعضی کشور ها ۱ پوند برابر ۴۵۰ گرم) ۱۵۰ هزار تومان و هر نیم کیلو اضافه ۷۰ هزار تومان میباشد. ( این مبالغ برای مجموع ۲ هزینه پستی تا امارات و بعد ارسال به ایران میباشد )

روش برآورد هزینه برای سفارشات خرید از چین :

قیمت کالا + هزینه ارسال مستقیم به ایران x قیمت ارز محاسباتی گروه ایران دلیور + کارمزد

توجه داشته برای خرید از کشورهای شرقی توجه به اعتبار فروشنده بسیار اهمیت دارد.

روش برآورد هزینه برای سفارشات خرید از امارات :

قیمت کالا x قیمت ارز محاسباتی گروه ایران دلیور + هزینه پست + کارمزد

* هزینه پستی امارات به ایران برای نیم کیلو اول ۸۰ هزار تومان و هر نیم کیلو اضافه ۳۰ هزار تومان میباشد.

چنانچه پس از برآورد و تخیمن قیمت اولیه تمایل به سفارش خرید و یا اطلاع از قیمت دقیق سفارشات خود داشتید میتوانید از طریق بازارچه ایران دلیور و مطرح کردن درخواست های خود در انجمن های مرتبط اقدام کنید.

 

دقت داشته باشید نرخ ها و قیمت های اعلام شده در بالا ممکن است با تغییر قیمت ارز بالا و پایین شود.

نحوه برآورد هزینه خرید کالا از کشورهای مختلف
امتیاز ۵ از مجموع ۱ رای

ایران دلیور
ایران دلیور
گروه ایران دلیور با داشتن بیش از ۱۳ سال سابقه فعالیت مداوم و ۲۰ نماینده در سرتاسر دنیا قدیمی ترین و بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات خرید و فروش آنلاین کالا از سرتاسر دنیا در ایران میباشد.

پاسخ دهید