نمایش همه

فروش آنلاین در آلمان تا سال ۲۰۲۰ از انگلستان پیشی میگیرد

german-flag


پیشرفت فروش آنلاین در آلمان و نزدیک تر شدن آن به انگلستان


Poandpo

هر چه که به جلو می رویم تجارت الکترونیک با رشد بیشتری در کشورهای مختلف روبرو می شود. کشورهای اروپایی نیز از این قاعده مستثنی نیستند و روز به روز بر رقابت بین آنها در این بخش افزوده میشود.

بعنوان یک نتیجه، به نظر می رسد که طی چند سال آینده، آلمان دارای سهم بیشتری در تجارت آنلاین ( فروش آنلاین ) خواهد شد و آنها گوی سبقت را از انگلستان خواهند ربود. انگلستانی که دارای بزرگترین و پیشرفته ترین بازار آنلاین در اروپاست. در حال حاضر آلمان دومین بازار بزرگ تجارت الکترونیک B2C / business-to-consumer (بیانگر تجارت انجام شده از طریق اینترنت بین بیزینس ها و مصرف کنندگان است) را در اختیار دارد.

شرکت آلمانی yStats.com در گزارشی اشاره میکند که بطورکلی فروش خرده فروشان آنلاین آلمانی رشدی سریعتر نسبت به فروش سایر خرده فروشان آنلاین دارد. سهم آنلاین این کشور تا سال ۲۰۲۰ در هرسال حدود ۱ درصد اضافه میشود.

همچنین در بخش تجارت از طریق دستگاههای موبایل (m-commerce) نیز شاهد افزایش فروش هستیم و محبوبیت این روش خرید آنلاین نیز با افزایش روبرو بوده است. در سال ۲۰۱۵، سه فروشگاه آنلاین برتر آلمان به ترتیب آمازون، otto.de و Zalando بوده اند که هر کدام فروشی بیش از ۱ میلیارد یورو را تجربه کرده اند.

براساس گزارش منتشر شده، تقاضای آنلاین زیادی برای انواع پوشاک و اکسسوری های مختلف وجود دارد. این محصولات بعنوان پرفروش ترین و محبوب ترین طبقه بندی در تجارت الکترونیک B2C در آلمان شناخته میشوند.

مطالب پیشنهادی :


Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید