نمایش همه

دوربین Instax Mini 70 فوجی فیلم،‌ به سرعت سلفی بگیرد و آنرا چاپ کنید

مینی ۷۰ (Mini 70) جدیدترین محصول از سری دوربین های Instax کمپانی فوجی فیلم است. Instax Mini 70 را می بایست مدل جدیدی از Mini 8 فوجی فیلم دانست که دارای ویژگی ها و مشخصات پیشرفته تری است. از نظر ظاهری این مدل دوربین دارای تغییراتی نسبت به مدل قبلی است. در بخش فنی هم کیفیت کلی تصاویر ثبت شده بهتر شده، مخصوصا در صحنه های تاریک. یک حالت سلفی جدید به همراه آینه سلفی و یک سوکت سه پایه نیز به آن اضافه شده است.

برای گرفتن سلفی، فقط کافیست دکمه سلفی برروی دوربین را فشار دهید، دوربین بطور اتوماتیک فاصله کانونی و روشنایی را تنظیم کرده تا بهترین تصویر سلفی ممکن ثبت شود. آینه سلفی در کنار لنز قرار دارد که به شما اجازه میدهد تا از بهترین زاویه ممکن تصویر را ثبت کنید. اگر میخواهید سلفی گروهی بگیرید، فقط کافیست دوربین را چرخانده و بصورت افقی تصویر را ثبت نمایید.

ویژگی Automatic Exposure Control یا کنترل نوردهی خودکار، روشنایی را در بهترین وضعیت قرار میدهد. با فشار دکمه شاتر، دوربین بطور خودکار میزان روشنایی محیط را تشخیص و سرعت شاتر و فلش را تنظیم میکند. Hi-key ویژگی است تا موضوع مورد نظر شما که میخواهید از آن عکس بگیرید را روشنتر کند. دیگر ویژگی آن Macro mode میباشد. برای گرفتن تصاویری شفاف و زیبا از موضوع مورد نظر و از فاصله ای نزدیک، این ویژگی به شما کمک خواهد کرد. FujiFilm Instax Mini 70  قیمتی در حدود ۱۴۰ دلار دارد و از طریق وبسایت های معتبر قابل خریداری است.

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید