خرید از علی اکسپرس (Aliexpress) چین
  • 3 رای - 5 میانگین
Star 
خرید از علی اکسپرس (Aliexpress) چین
تمامی درخواست های قیمت کالا از وب سایت علی اکسپرس چین در این تاپیک مطرح میشود. لطفا از ایجاد موضوع جدید خودداری فرمایید.

شما اجازه دیدن لینک ها را ندارید ثبت نام کنید یا وارد شوید تا لینک ها به شما نمایش داده شود.

با تشکر
گروه ایران دلیور
صفحه 426 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
Question 
RE: خرید از علی اکسپرس (Aliexpress) چین
(01-18-2017، 05:46 PM)IranDeliver نوشته: شما اجازه دیدن لینک ها را ندارید ثبت نام کنید یا وارد شوید تا لینک ها به شما نمایش داده شود.سلام
همچین بذرهایی امارات و ایران ایراد میگیرد.

اقا روشی نیست برای تهیه؟

تو  این کمپانی  بذر نوشته در داخل کتاب و یا دی وی دی مخفی میکنیم و بعد ارسال
شما اجازه دیدن لینک ها را ندارید ثبت نام کنید یا وارد شوید تا لینک ها به شما نمایش داده شود.
پرسش های متداول سوال یک و دو ، ملاحضه بفرمایدد فقط نوشته هزینه اضافی میگیره
آخرین تغییر در ارسال: 01-18-2017، 05:57 PM توسط julius.
Question 
(01-18-2017، 05:55 PM)julius نوشته: شما اجازه دیدن لینک ها را ندارید ثبت نام کنید یا وارد شوید تا لینک ها به شما نمایش داده شود.اقا روشی نیست برای تهیه؟

تو  این کمپانی  بذر نوشته در داخل کتاب و یا دی وی دی مخفی میکنیم و بعد ارسال
پرسش های متداول سوال یک و دو ، ملاحضه بفرمایدد فقط نوشته هزینه اضافی میگیره

ما به این روش ها کار نمیکنیم

کانال رسمی ایران دلیور در تلگرام
Question 
(01-18-2017، 06:01 PM)IDG نوشته: شما اجازه دیدن لینک ها را ندارید ثبت نام کنید یا وارد شوید تا لینک ها به شما نمایش داده شود.ما به این روش ها کار نمیکنیم

شما روشی نمیخواد کار کنی که!!!
شما فقط خرید رو انجام میدی اون دوستانم یه کتاب برای من ارسال میکنن ! ضمنا فکر نمیکنم یه کتاب یا دی و دی وارد گمرک بشه یه ارزیابی ساده انجام میدن غیر از اینه؟!
مثلا یکی گوشی بخره میافتن با پیچ گوشتی به جونش ببینن چیزی توش مخفی شده!!!!

کراک که نیخوام سفارش بدم تخم شاهدانست که تو عطاری ها فراونه حالا اینا نژاد دارن ! یه جور گفتی این روش کار نمیکنیم حس کردم کراک و شیشه دارم سفارش میدم Dodgy
آخرین تغییر در ارسال: 01-18-2017، 06:13 PM توسط julius.
Question 
(01-18-2017، 06:12 PM)julius نوشته: شما اجازه دیدن لینک ها را ندارید ثبت نام کنید یا وارد شوید تا لینک ها به شما نمایش داده شود.شما روشی نمیخواد کار کنی که!!!
شما فقط خرید رو انجام میدی اون دوستانم یه کتاب برای من ارسال میکنن ! ضمنا فکر نمیکنم یه کتاب یا دی و دی وارد گمرک بشه یه ارزیابی ساده انجام میدن غیر از اینه؟!
مثلا یکی گوشی بخره میافتن با پیچ گوشتی به جونش ببینن چیزی توش مخفی شده!!!!

کراک که نیخوام سفارش بدم تخم شاهدانست که تو عطاری ها فراونه حالا اینا نژاد دارن ! یه جور گفتی این روش کار نمیکنیم حس کردم کراک و شیشه دارم سفارش میدم Dodgy

انجام نمیدهیم متاسفانه فارغ از اینکه بررسی شود یا نشود.
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از جدیدترین تخفیفات و فروش های ویژه مطلع شوید.
نام کاربری ما در تمام شبکه های اجتماعی شما اجازه دیدن لینک ها را ندارید ثبت نام کنید یا وارد شوید تا لینک ها به شما نمایش داده شود. میباشد.
Question 
این لباس شنا ۵۲ دلار است، برای خریدش چقدر باید پرداخت کنم؟

Question 
(01-20-2017، 08:25 PM)saberyAmir نوشته: شما اجازه دیدن لینک ها را ندارید ثبت نام کنید یا وارد شوید تا لینک ها به شما نمایش داده شود.این لباس شنا ۵۲ دلار است، برای خریدش چقدر باید پرداخت کنم؟

لطفا ۱ جا درخواست بدید. پاسختون در تاپیک دیگر داده شد

کانال رسمی ایران دلیور در تلگرام