تجربه خرید از گروه ایران دلیور
  • 6 رای - 4.67 میانگین
Rainbow 
سلام

دوستان می توانند در این تاپیک تجربیات خریدشون از ما را با دوستان دیگه به اشتراک بگذارند .

این اطلاعات میتوانید شامل تجربیات خرید , پشتیبانی گروه , اطلاعات قبل و بعد از خرید و همخوانی آن با اطلاعاتی که از ما گرفته بودید, باشد.

همچنین تجربیات خود از خرید هایی که گمرکی خورده و یا راهنمایی اگر برای دوستان دارید در مورد مسائل گمرکی رو اعلام کنید.

در صورت تمایل هم میتوانید اطلاعات تماس خود را بگذارید تا اگر از دوستان کسی سوالی داشت با شما تماس بگیرد.

موفق باشید.
گروه ایران دلیور
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از جدیدترین تخفیفات و فروش های ویژه مطلع شوید.
نام کاربری ما در تمام شبکه های اجتماعی شما اجازه دیدن لینک ها را ندارید ثبت نام کنید یا وارد شوید تا لینک ها به شما نمایش داده شود. میباشد.
صفحه 40 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
Question 
RE: تجربه خرید از گروه ایران دلیور
سلام به همه دوستان

از عضویت من در این سایت بیش از 3 روز نمیگذره و تو همین مدت اندک چندین خرید داشتم و از تجربیاتم در همین سه روز میگم : 

تجربه خرید از سایت های خارجی برای خیلی از ایرانی ها توام با یه احساس خوبه البته به لطف شرایط دشوارش !

حالا شما تصور بفرمایید زمانی که این تجربه شما مورد حمایت صبورانه و کاملا حرفه ای تیم پشتیبانی سایت قرار میگیره چه اتفاق های خوبی میتونه بیفته : خرید دلچسب کالایی که شما چشم انداز روشنی برای خریدش نداشتید و ...

مشتری مداری تو ایران کلا چیزی هست در حد شعار اگه نگیم افسانه ولی من در ایران دلیور به وضوح احترام و مشتری مداری رو لمس میکنم و از عزیزان سپاسگزارم . 

انشالله خریدام که بدستم رسید گزارشی مفصل خدمت دوستان ارائه خواهم داد  Big Grin
Question 
اول از همه باید از گروه دوست داشتنی ایران دلیور تشکر کنم که شرایط یه خرید با کیفیت و قیمت مناسب رو فراهم کردن و کاملا منظم و طبق برنامه سفارشات رو ارسال میکنن.

همونطوری که توی سایت اعلام شده، خریدهایی که از امارات انجام میشه در مدت سه هفته میرسن و برای من این زمان از لحظه ی واریز وجه دو هفته و دو روز بود که با توجه به زمان ثبت سفارش من که خارج از ساعت کاری بود، میشه گفت در مدت دو هفته سفارشم به دستم رسید.
این خرید، اولین سفارش من بود و مثل هر کس دیگه ای ، یه سری شبهات داشتم... مثلا از کجا معلوم که بعد از پرداخت وجه، این گروه به تعهداتشون پایبند باشن! یا قیمت اعلامی توسط این عزیزان منصفانه باشه و کلی شک و شبه ی دیگه اما من آدم خوش شانسی بودم که یکی از دوستانم قبلا بوسیله این سایت خریدش رو انجام داده بود و مطمـين بودم که گروه ایران دلیور با تعهد کامل خدماتش رو ارایه میده اما با این وجود بحث قیمت تمام شده هم برای هر کسی مهمه... پس این حق رو داشتم که از بقیه ی سایتها هم استعلام قیمت کنم که نتیجه ی این استعلام قیمتها این بود که ارزونترین قیمتی که در سایتهای دیگه ب من اعلام شد، بازم صدهزار تومن از قیمت اعلامی ایران دلیور گرونتر بود!

دیگه یه خریدار چی میخواد.. یه محلمطمین با قیمت عالی و پیگیریهای مناسب

با این شرایط اقدام به خرید کردم،بدون هیچ مکلی خرید انجام شد و در این دو هفته با داشتن کد پگیری که بشکل پیام خصوصی برای من ارسال شد، در تمام مراحل در جریان خرید، تحویل به پست امارات، ارسال به ایران و ارسال به ناحیه ی پستی قرار داشتم و بنابراین میدونستم امروز ظهر یا نهایتا فردا صبح مرسوله به بستم میرسه که البته امروز ممور پست بسته رو تحویل داد.

تمام سفارشات من سالم، بدون عیب و نقص و با کیفیتی عالی بدستم رسید و الآن کاملا از خریدم راضی ام.

باز هم ازین گروه دوست داشتنی ایران دلیور بخاطر فراهم کردن امکان خرید از هر جای دنیا تشکر میکنم و امیدوارم موفقیتشون و بهترین بودنشون همیشه ادامه دار باشه و خداوند به درامد منصفانه ی این عزیزان برکت عطا فرماید.
Question 
عرض سلام و ادب خدمت تمامى دوستان

بنده حدود يكسال هست كه از خدمات گروه ايران دليور استفاده ميكنم ، امروز هم يكى ديگه از سفارشاتم به دستم رسيد

واقعا مطابق معمول از پشتيبانى فوق العاده و صبور ايران دليور سپاسگزارم

ارادتمند
Question 
بسته منم رسید بی نهایت از آقای قهاری تشکر می کنم
Question 
سلام

بسته من هم از امارات فرستاده شد ایران. یه مشکل کوچک هم در حین سفارش به وجود اومد که از طرف آمازون بود و با پیگیری عالی تیم ایران دلیور حل شد.
تیم پشتیبانی واقعا با حوصله و حرفه ای رفتار کرده توی این چند سالی که عضو اینجا هستم.
ممنون از زحماتتون
Question 
سلام

کالای جدیدم هم رسید و اداره پست بعد از دریافت مبلغی جزیی اون رو بهم تحویل داد. بعد از حدود ۵ سال خرید مداوم از این گروه و انجام حدود ۴۰ خرید موفق به جرات میتونم بگم که مهمترین ویژگی ایران دلیور ، صداقت اونهاست. اینکه بدون ترس از دست دادن مشتری واقعیت ها رو بهش متذکر میشن و انصافا اگر مشکلی هم در کار پیش بیاد (اگر چه بیشتر مشکلات پیش اومده از فروشنده و پست هست) با صبر و حوصله عالی و روش انجام کار به حرفه ای ترین شکلش اون رو رفع میکنن. امیدوارم روز به روز موفق تر باشین.
Question 
سلام دوستان
امروز سفارشم به دستم رسيد
جا داره تشكر كنم از دست اندركاران سايت ايران دليور
حس اطمينان و سرعت انجام سفارش اين مجموعه بهترين تجربه خريد آنلاين براي من بود.

این پیام با استفاده از اپلیکیشن ایران دلیور ارسال شده است.
Question 
سلام
بسته من امروز رسید این دومین باره که با کمک گروه ایران دلیور خرید میکنم
با تشکر فراوان از گروه ایران دلیور