مستقیم به ایران با USPS
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
Bug 
مستقیم به ایران با USPS
سلام،

سفارش می خوام بدم از ebay، تنها به آمریکا پست می کنه.

می خوام که از آمریکا شما مستقیما به آدرس خودم تو ایران پست کنین، با usps.

امکانش هست؟ اگه نه، چرا حتما باید به امارات ارسال شه؟

ممنون
Bug 
RE: مستقیم به ایران با USPS
به خاطر تحریمات همه نوع کالایی را نمیشود ارسال مستقیم کرد
2) پست USPS زیاد پست عالی و خوبی نیست احتمال اینکه سفارشات گم شود و یا با تاخیر زیاد تحویل بشه وجود دارد
برای همین ما از طریق امارات ارسال میکنیم و به خاطر قرارداد هایی که داریم هزینه پست زیاد تفاوت نمیکند.
Question 
با سلام خدمت دوستان
من یه سوالی دارم ممنون میشم راهنماییم کنید
من حدود دو ماه قبل یعنی ماه نوامبر یه بسته از امریکا قرار بود برام ارسال شه که شامل چنتا سی دی اموزشی و کتاب بود و هنوز به دستم نرسیده
این بسته طبق اطلاعاتی که فرستنده به من داده با پست usps پست شده
ولی من زمانی که تو خود سایت این پست شماره tracking number رو وارد میکنم فقط میزنه که بسته accept شده و ظاهرا هنوز تو خود امریکاست و هیچ اقدامی جهت پستش نشده
خواستم ببینم چرا اینطوری شده و امکان داره بسته اصلا پست نشه؟یا مشکلی هست؟
چه طور میشه پیگیری کرد؟
اون شرکت فرستنده هم یکبار پیگیری کردن و گفتن که پست اطلاعات درست بهشون نداده
امکان داره که بسته اصلا نیاد؟!
Question 
سلام
همه چیز ممکنه
نه پیگیری خاصی میشود کرد و نه چیزی
چون پست ۲ کشور با هم همکاری ندارند
کد بروز نخواهد شد و فقط باید امیدوار باشید برسد نرسید هم کاری نمیشود کرد متاسفانه
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از جدیدترین تخفیفات و فروش های ویژه مطلع شوید.
نام کاربری ما در تمام شبکه های اجتماعی شما اجازه دیدن لینک ها را ندارید ثبت نام کنید یا وارد شوید تا لینک ها به شما نمایش داده شود. میباشد.
Question 
سلام ببخشید من میخواستم ببینم شما میتونید یه فرش 700 شانه از ایران برای من دلیور کنید امریکا؟
Question 
(05-05-2019، 11:52 AM)rahagh نوشته است: شما اجازه دیدن لینک ها را ندارید ثبت نام کنید یا وارد شوید تا لینک ها به شما نمایش داده شود.سلام ببخشید من میخواستم ببینم شما میتونید یه فرش 700 شانه از ایران برای من دلیور کنید امریکا؟

خیر
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از جدیدترین تخفیفات و فروش های ویژه مطلع شوید.
نام کاربری ما در تمام شبکه های اجتماعی شما اجازه دیدن لینک ها را ندارید ثبت نام کنید یا وارد شوید تا لینک ها به شما نمایش داده شود. میباشد.
Question 
سلام میخواستم بدونم جایی رو یا سایتی رو میشناسید که یه فرش کاشان برای من از شیراز بفرسته سان فرانسیسکو؟
Question 
(05-21-2019، 10:25 AM)tarajalali نوشته است: شما اجازه دیدن لینک ها را ندارید ثبت نام کنید یا وارد شوید تا لینک ها به شما نمایش داده شود.سلام میخواستم بدونم جایی رو یا سایتی رو میشناسید که یه فرش کاشان برای من از شیراز بفرسته سان فرانسیسکو؟

سلام خیر
شما اجازه دیدن لینک ها را ندارید ثبت نام کنید یا وارد شوید تا لینک ها به شما نمایش داده شود.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Bug وب سایت های پیشنهادی ایران دلیور برای خرید Mike 373 119,389 03-04-2014، 03:53 PM
آخرین ارسال: IranDeliver
Exclamation نحوه خرید از گروه ایران دلیور به چه صورت است ؟ IranDeliver 39 22,528 02-08-2014، 01:19 PM
Bug ارسال مستقیم و غیر مستقیم omidrp 6 1,782 01-29-2014، 11:53 AM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

آنچه دیگران در مورد ایران دلیور میگویند
This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.