درخواست استعلام قیمت از امازون هند
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
Question 
سلام لطفا قیمت محصول زیر را به من اعلام بفرمایید
شما اجازه دیدن لینک ها را ندارید ثبت نام کنید یا وارد شوید تا لینک ها به شما نمایش داده شود.

قیمت این محصول و اگر 2 عدد یا 4 عدد خریداری شود
ممنون
Question 
RE: درخواست استعلام قیمت از امازون هند
(06-18-2019، 11:10 AM)GT0039 نوشته است: شما اجازه دیدن لینک ها را ندارید ثبت نام کنید یا وارد شوید تا لینک ها به شما نمایش داده شود.سلام لطفا قیمت محصول زیر را به من اعلام بفرمایید
شما اجازه دیدن لینک ها را ندارید ثبت نام کنید یا وارد شوید تا لینک ها به شما نمایش داده شود.

قیمت این محصول و اگر 2 عدد یا 4 عدد خریداری شود
ممنون

سلام

براساس وزن نیم کیلو

۱ عدد ۱.۰۴۰.۰۰۰ تومان
۲ عدد ۱.۳۴۰.۰۰۰ تومان
۴ عدد ۱.۹۰۰.۰۰۰ تومان
Question 
قیمت 5 عدد رو هم میفرمایین لطفا
Question 
(06-18-2019، 11:45 AM)GT0039 نوشته است: شما اجازه دیدن لینک ها را ندارید ثبت نام کنید یا وارد شوید تا لینک ها به شما نمایش داده شود.قیمت 5 عدد رو هم میفرمایین لطفا

۲.۲۰۰.۰۰۰ تومان براساس وزن نیم کیلو
Question 
این کل قیمت تموم شده ای یه که به دست من میرسه یا هزینه دیکه ای هم داره ؟
Question 
قیمت 5 تای اینو هم لطف کنین چون وزن زیادی نداره با همون سفارش قبلی بخاد ارسال بشه چقد میشه
Question 
(06-18-2019، 12:17 PM)GT0039 نوشته است: شما اجازه دیدن لینک ها را ندارید ثبت نام کنید یا وارد شوید تا لینک ها به شما نمایش داده شود.این کل قیمت تموم شده ای یه که به دست من میرسه یا هزینه دیکه ای هم داره ؟

اگر وزنش بیشتر نشه بله

این پیام با استفاده از اپلیکیشن ایران دلیور ارسال شده است.
Question 
(06-18-2019، 12:31 PM)GT0039 نوشته است: شما اجازه دیدن لینک ها را ندارید ثبت نام کنید یا وارد شوید تا لینک ها به شما نمایش داده شود.شما اجازه دیدن لینک ها را ندارید ثبت نام کنید یا وارد شوید تا لینک ها به شما نمایش داده شود.
قیمت 5 تای اینو هم لطف کنین چون وزن زیادی نداره با همون سفارش قبلی بخاد ارسال بشه چقد میشه

حداقل تا امارات جداگانه پست میشه. حداقل ۲۰۰ هزار تومان فقط تا امارات پستش میشه اگر‌بصرفه هست تا براورد قیمت بشه

این پیام با استفاده از اپلیکیشن ایران دلیور ارسال شده است.
Question 
اره لطفا این 2 قلم با کل هزینه ای که به دست من میرسه براورد کنین
Question 
(06-18-2019، 05:10 PM)GT0039 نوشته است: شما اجازه دیدن لینک ها را ندارید ثبت نام کنید یا وارد شوید تا لینک ها به شما نمایش داده شود.اره لطفا این 2 قلم با کل هزینه ای که به  دست من میرسه براورد کنین

۸۵۰ تومان اضافه میشه برای ۵ عدد از محصول دوم (اگر وزن بسته ارسالی بیشتر از نیم کیلو نباشه) و هر دو سفارش ۵ عدد اولی و ۵ عدد دومی نیم کیلو بیشتر نشه و با هم از امارات به ایران ارسال بشه در قالب یک بسته

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question خرید از آمازون هند Mike 224 19,501 06-30-2019، 12:26 AM
آخرین ارسال: IranDeliver
Question استعلام قیمت از فروشگاه آمازون هند DeathGunXS 1 69 05-31-2019، 11:10 AM
آخرین ارسال: IDG
Question خرید کتاب کیندل از آمازون هند saeed_68 1 59 05-16-2019، 11:13 PM
آخرین ارسال: IranDeliver

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

آنچه دیگران در مورد ایران دلیور میگویند
This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.