خرید کالا از وب سایت های هندی
  • 1 رای - 5 میانگین
Bug 
خرید کالا از وب سایت های هندی
تمام درخواست های خرید کالا از وب سایت های متفرقه هندی و یا وب سایت هایی که توسط گروه ایران دلیور معرفی شده اند در این تاپیک مطرح میشود. لطفا از باز کردن موضوع جدید خودداری فرمایید.

با تشکر
گروه ایران دلیور.
صفحه 11 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
Question 
RE: خرید کالا از وب سایت های هندی
سلام
هزینه و مدت زمان مورد نیاز تحویل این سفارش به یه نشانی تو تهران چقدره؟ (سایز M و همین رنگ موجود در عکس)

شما اجازه دیدن لینک ها را ندارید ثبت نام کنید یا وارد شوید تا لینک ها به شما نمایش داده شود.
و اینکه آیا این کالا کماکان موجوده و از سمت وبسایت قابل ارسال هس یا خیر؟ (البته من پیامی مبنی بر موجود نبودنش دریافت نمی‌کنم)
Question 
RE: خرید کالا از وب سایت های هندی
(04-05-2017، 09:05 AM)َAghajaniA نوشته: شما اجازه دیدن لینک ها را ندارید ثبت نام کنید یا وارد شوید تا لینک ها به شما نمایش داده شود.سلام
هزینه و مدت زمان مورد نیاز تحویل این سفارش به یه نشانی تو تهران چقدره؟ (سایز M و همین رنگ موجود در عکس)

شما اجازه دیدن لینک ها را ندارید ثبت نام کنید یا وارد شوید تا لینک ها به شما نمایش داده شود.
و اینکه آیا این کالا کماکان موجوده و از سمت وبسایت قابل ارسال هس یا خیر؟ (البته من پیامی مبنی بر موجود نبودنش دریافت نمی‌کنم)

سلام

این سایت سیستم پرداخت امنی نداره. به همین دلیل خرید نمیکنیم.

توی سایت های آمازون یا ایبی هند جستجو کنید شاید باشه

amazon.in
ebay.in

کانال رسمی ایران دلیور در تلگرام
Question 
سفارش برد
سلام
این کالا رو به من قیمت میدید لطفا؟
Question 
RE: سفارش برد
(04-10-2017، 07:45 AM)knaris_ns نوشته: شما اجازه دیدن لینک ها را ندارید ثبت نام کنید یا وارد شوید تا لینک ها به شما نمایش داده شود.سلام
این کالا رو به من قیمت میدید لطفا؟

سلام

اگر وزنش کمتر از نیم کیلو باشه ۴۹۸ تومان / هر نیم کیلو اضافه ۴۰ تومان

کانال رسمی ایران دلیور در تلگرام

کاربران در حال بازدید این موضوع:
1 مهمان

آنچه دیگران در مورد ایران دلیور میگویند
This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.