تجربه خرید از گروه ایران دلیور
  • 6 رای - 4.67 میانگین
Rainbow 
تجربه خرید از گروه ایران دلیور
سلام

دوستان می توانند در این تاپیک تجربیات خریدشون از ما را با دوستان دیگه به اشتراک بگذارند .

این اطلاعات میتوانید شامل تجربیات خرید , پشتیبانی گروه , اطلاعات قبل و بعد از خرید و همخوانی آن با اطلاعاتی که از ما گرفته بودید, باشد.

همچنین تجربیات خود از خرید هایی که گمرکی خورده و یا راهنمایی اگر برای دوستان دارید در مورد مسائل گمرکی رو اعلام کنید.

در صورت تمایل هم میتوانید اطلاعات تماس خود را بگذارید تا اگر از دوستان کسی سوالی داشت با شما تماس بگیرد.

موفق باشید.
گروه ایران دلیور
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از جدیدترین تخفیفات و فروش های ویژه مطلع شوید.
نام کاربری ما در تمام شبکه های اجتماعی شما اجازه دیدن لینک ها را ندارید ثبت نام کنید یا وارد شوید تا لینک ها به شما نمایش داده شود. میباشد.
صفحه 43 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
Question 
RE: تجربه خرید از گروه ایران دلیور
رسیدگی خیلی عالی و سریع بود!
واقعا ممنونم
Question 
سلام
هر چیزی رو که تو هر سایت خارجی دیدید و خوشتون اومد حتما سفارش بدید .یک درصد هم حتی فکر نکنید کلاه سرتون بزارند.کالاهای من امروز به من سالم تحویل داده شد.گروه ایران دلیور هر وقت سوالی که داشتید با ارامش و متانت به شما پاسخ میدند و همیشه پاسخ گو هستند.هیچ وقت شک نکنید .عالیه کارشون. Smile
Question 
از شرکت ایران دلیور بسیار راضی هستم تا حالا دوبار سفارش از  ebay  داشتم که هر دو دفعه شاهد پیگیری و سرعت

عمل و پاسخگویی بسیار خوب ایشان بوده ام و سر موقع کالا رو تحویل گرفتم ...

Heart Heart Heart مرسی ایران دلیور
آخرین تغییر در ارسال: 07-24-2017، 07:38 PM توسط Tooraj2008.
Question 
سلام کابران گرامی ایران دلیور دوستان ایران دلیور خیلی خیلی کارش خوبه و مورد اطمینان من الان نزدیک 1 سال بیشتر دارم خرید می کنم ممنون از زحمات شما که شبانه روزی برای ما وقت می گذارید
Question 
سلام خسته نباشین من اولین سفارش والبته یکی ازسفارشام رسیدممنونم ازپیگیری وپاسخگویی صبورانه وهمچنین سرعت عمل بالاتون به من گفته بودین سفارشم پنجاه روزه میرسه اماخب خیلی زودتروحدودابیست روزه رسیدخیلی ممنونم.مشتری همیشگی شدم..همیشه موفق باشین?