تجربه خرید از گروه ایران دلیور
  • 6 رای - 4.67 میانگین
Rainbow 
سلام

دوستان می توانند در این تاپیک تجربیات خریدشون از ما را با دوستان دیگه به اشتراک بگذارند .

این اطلاعات میتوانید شامل تجربیات خرید , پشتیبانی گروه , اطلاعات قبل و بعد از خرید و همخوانی آن با اطلاعاتی که از ما گرفته بودید, باشد.

همچنین تجربیات خود از خرید هایی که گمرکی خورده و یا راهنمایی اگر برای دوستان دارید در مورد مسائل گمرکی رو اعلام کنید.

در صورت تمایل هم میتوانید اطلاعات تماس خود را بگذارید تا اگر از دوستان کسی سوالی داشت با شما تماس بگیرد.

موفق باشید.
گروه ایران دلیور
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از جدیدترین تخفیفات و فروش های ویژه مطلع شوید.
نام کاربری ما در تمام شبکه های اجتماعی شما اجازه دیدن لینک ها را ندارید ثبت نام کنید یا وارد شوید تا لینک ها به شما نمایش داده شود. میباشد.
صفحه 42 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
Question 
RE: تجربه خرید از گروه ایران دلیور
(03-27-2017، 01:00 AM)m121 نوشته: شما اجازه دیدن لینک ها را ندارید ثبت نام کنید یا وارد شوید تا لینک ها به شما نمایش داده شود.سلام.من که خواستم برای بار اول از ایران دلیور خرید را تجربه کنم یکبار لینک را اشتباه فرسادم دوبارهتصحیح کردم که قیمت بدهند اما جواب مرا ندادند .فکر کنم ایراد از من بود چون ایران دلیور که میگن خیلی خوبه حتما من بد بودم. نمی دونم شاید توی تعطیلات نوروز هستند دیر پاسخ میدهند.

سلام
تمام لینک هایی که ارسال فرمودید مشکل دارند و همکاران بهتون اعلام کردم در مورد دیگری هم همکارم از شما سوالی در رابطه با برآورد پرسیدند که هنوز پاسخشون نداید.

شما اجازه دیدن لینک ها را ندارید ثبت نام کنید یا وارد شوید تا لینک ها به شما نمایش داده شود.
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از جدیدترین تخفیفات و فروش های ویژه مطلع شوید.
نام کاربری ما در تمام شبکه های اجتماعی شما اجازه دیدن لینک ها را ندارید ثبت نام کنید یا وارد شوید تا لینک ها به شما نمایش داده شود. میباشد.
Question 
با سلام ...

دومین خرید من از گروه ایران دلیور هم با موفقیت کامل انجام شد و دیروز بسته به دستم رسید. از تمام همکاران گروه بزرگ ایران دلیور تشکر می کنم بابت زحماتی که انجام میدن. با آرروی سلامتی برای همه شووون ...
آخرین تغییر در ارسال: 04-07-2017، 03:40 PM توسط علاعدین.
Question 
سلام
چهارمين و پنجمين خريد من هم رسيد و مثل دفعات قبل بدون كوچكترين مشكلي فقط نكته اي كه وجود داره توي سفارش قبلي من رنگ يه پيرهن اشتباه شده بود كه البته خيلي خوب بود باز ولي به خاطر همين يكي از سفارشات من رو بدون كارمزد و بدون اينكه اول متوجه بشم انجام دادن و اين واقعا حس خوبي بهم داد پولش برام مهم نبود احترامي كه گذاشته شد فوق العاده ارزش داشت. ميخواستم يه تشكر خييييلي گنده از ايران دليور بابات كيفت كاري كه انجام ميدن بكنم

Sent from my iPhone using IranDeliver
Question 
سلام
سفارش من هم دیروز رسید. مثل همیشه بدون اشکال.
از پشتیبانی عالی ایران دلیور در طول سفارش هم ممنونم.
Question 
سلام، سفارش من امروز رسید، بدون هیچ دردسری هم تحویل گرفتم که قطعا سادگی این خرید برای من، بخاطر وجود عزیزانی مثل شما بود، اما در کنار اینها، یه تشکر دیگه هم ازتون دارم بخاطر اینکه اول بسته رو پست کردین و بعد از اون، اختلاف قیمت رو به من گفتین که واریز کنم، این احترام و اعتمادی که به مشتریاتون دارین واقعا ارزشمنده و فقط خواستم به نوبه ی خودم ازتون تشکر کنم
Question 
با سلام و با عرض خسته نباشید خدمت پرسنل ایران دلیور
سفارش من امروز به دستم رسید، سفارشی که هیچ شرکتی قبول نکرد برام بیاره و اصلا امید نداشتم به دستم برسه با کمک ایران دلیور بعد از 2 ماه امروز دریافت کردیم. از پرسنل ایران دلیور واقعا ممنونم، کمال تقدیر و تشکر رو ازشون دارم، کالای بنده در گمرگ امارات مونده بود که ایران دلیوری ها خیلی زحمت کشیدن و آزادش کردن، بازم ممنون، انشاا... سفارش های بعد هم به ایران دلیور زحمت میدیم