مدیر ای بی: دنیا به آمازون دیگری نیاز ندارد
07/06/2016
عجیب ترین چیزهایی که برروی ایبی برای فروش گذاشته شد – تا سال ۲۰۰۹
12/06/2016
نمایش همه

چهار سال زندان برای شخصی که بلندر برروی ای بی میفروخت

کوین وین ۴۱ ساله اهل فلوریدا به ۴ سال حبس در زندان فلوریدا بدلیل تقلب در کارت های اعتباری محکوم شد. وی موفق شده بود طی ۳ سال مبلغی در حدود ۸۸۱ هزار دلار به جیب بزند. کوین با یک کارت مغناطیسی reader/writer که آن را از طریق eBay خرید کرده بود موفق به انجام این کار شده بود. با استفاده از این کارت، وی اطلاعات مربوط به صدها کارت اعتباری را بدست می آورد و با آنها صدها نوع لوازم خانگی سطح بالا خریداری و آنها را از طریق ای بی بفروش میرساند.

کوین از سپتامبر سال ۲۰۱۱ تا زمانی که دستگیر شد، تعداد ۷۵۵ عدد بلندر (دستگاه مخلوط کن برای آشپزخانه)، ۱۹۷ عدد ربات های جارو کننده منزل و ۹ جاروی برقی مخصوص حیوانات خریده بوده که در هنگام دستگیری تعدادی از آنها هنوز موجود بوده است.

تحقیقاتی که تاکنون انجام شده نشان میدهد وی بیش از ۱۲۵ قربانی اینترنتی دارد. کوین علاوه بر ۴ سال زندان می بایست مبلغ 585،028.99 دلار که از ۴۸ موسسه مختلف سرقت کرده است را پرداخت کند.

چهار سال زندان برای شخصی که بلندر برروی ای بی میفروخت

حسین قهاری
حسین قهاری
گروه ایران دلیور با داشتن بیش از ۱۳ سال سابقه فعالیت مداوم و ۲۰ نماینده در سرتاسر دنیا قدیمی ترین و بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات خرید و فروش آنلاین کالا از سرتاسر دنیا در ایران میباشد.

پاسخ دهید