نمایش همه

پنج مورد غیرمنتظره برای استفاده از آمازون اکو


پنج مورد غیرمنتظره برای آمازون اکو


CNET

الکسا چندین توانایی پنهان دارد که باید از آنها استفاده کنید. شما احتمالاً از آمازون اکو برای پخش موسیقی و برقراری تماس تلفنی استفاده می کنید . اما آیا واقعاً فقط برای انجام اصول اولیه خواستار این نوع دستگاهها هستید؟ آیا از الکسا به طور کامل استفاده می کنید؟

موارد زیادی وجود دارد که الکسا می تواند انجام دهد که شاید شما هنوز به آن فکر هم نکرده باشید. به عنوان مثال ، می توانید چیزی را از یک دستگاه Echo به دستگاه دیگر کست کنید. همچنین می توانید به سرعت کمک های مالی خود را به یک موسسه خیریه بفرستید.

قابلیت کست از دستگاهی به دستگاهی دیگر

وقتی در حال گوش کردن به ترانه ای هستید که از طریق Amazon Echo پخش میشود، ناگهان نیاز میشود که به منطقه دیگری در خانه بروید، در این لحظه، مکث موسیقی می تواند ناامید کننده باشد. خوشبختانه، اگر چندین دستگاه Echo دارید، می توانید لیست پخش خود را در اسپیکر دیگر کست کنید.

الکسا می تواند از خانه شما محافظت کند

اگر در خارج از شهر هستید و در عین حال نگران امنیت آن، می توانید قبل از ترك خانه، گارد الكسا را روشن كنید. فقط بگویید “الکسا ، من می روم” (“Alexa, I’m leaving”) و این دستیار صوتی هوشمند شروع به گوش دادن به علائم ورود به خانه می کند ، مانند صدای شکستن شیشه. اگر چیزی مشکوک بشنود، به شما هشدار می دهد، بنابراین می توانید تصمیم بگیرید که اقدام بعدی شما برای جلوگیری از یک دزدی یا … چه باشد.

وقتی به خانه برگشتید ، می توانید بگویید “الکسا ، من خانه هستم” (“Alexa, I’m home”). دستگاه، گوش دادن به صداها را متوقف می کند.

براحتی کار اهدا به خیریه را انجام دهید

اگر خیریه ای دارید که می خواهید به آن هدیه ای اهدا کنید، می توانید از آمازون اکو برای ارسال کمک مالی استفاده کنید. وقتی می گویید “الکسا ، می خواهم یک کمک مالی انجام دهم” (“Alexa, I’d like to make a donation”) ، این دستیار صوتی از شما می پرسد که کدام خیریه را دوست دارید و سپس انجام مراحل بعدی.

خرید آسان از آمازون

هنگامی که نیاز به تهیه اقلام مختلف در خانه خود، نظیر حوله کاغذی یا خمیردندان دارید ، می توانید از الکسا بخواهید که از طریق Prime Now برخی ازسفارشات را انجام دهد. ابتدا باید بخش خرید را در برنامه Alexa فعال کنید.

برای انجام این کار ، برنامه> منو > تنظیمات > تنظیمات حساب > خرید صوتی را باز کرده و Purchase by voice را فعال کنید. وقتی آماده خرید هستید بگویید “الکسا ، من می خواهم خمیر دندان خریداری کنم.” این محصول به سبد خرید شما اضافه می شود و الکسا از شما می خواهد تا تایید کنید که اکنون می خواهید آن را بخرید با خیر.

تلفن گمشده خود را پیدا کنید

گم کردن تلفن همراه در خانه بیشتر از آنچه فکر میکنید اتفاق می افتد. هنگامی که کسی را برای تماس با تلفن همراه در نزدیکی خود ندارید، میتوانید به تنهایی و با کمک آلکسا آنرا پیگیری کنید. می توانید از الکسا بخواهید با تلفن شما تماس بگیرد، اما اگر خاموش باشد ، نمیتوان کار زیادی انجام داد. گزینه دیگر، فعال کردن مهارت Find My Phone در برنامه Alexa است. 

این کارها از جمله توانایی های دستیار صوتی آلکسا و دستگاههایی چون آمازون اکو بود که میتواند در زندگی روزمره به کمک کاربران آید. البته توانایی ها و مهارت های این دستگاهها روز به روز و با اضافه شدن مهارت های جدید افزایش می یابد.

توجه داشته باشید که با کمک ایران دلیور میتوانید برای خرید محصولات مختلف شرکت آمازون و یا محصولات مورد نیاز خود از سایت آمازون اقدام و آنها را در ایران دریافت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید