نمایش همه

استریم موسیقی با دانگل تلویزیون Electric Jukebox

استریم موسیقی

دانگل تلویزیون ( دستگاه استریم موسیقی ) Electric Jukebox روانه بازار شد

ابزار الکترونیکی پخش موسیقی Electric Jukebox روانه بازار فروش شد. این گجت دو بخشی حدود ۱ سال پیش بود که معرفی شد اما هم اکنون توسط شرکت سازنده روانه بازار شده است. این دستگاه استریم موسیقی به همراه یک کنترل اختصاصی عرضه میشود. Electric Jukebox بطور مستقیم و از طریق پورت HDMI به تلویزیون کاربر متصل شده و کاربر با استفاده از کنترل وایرلس و یا فرامین صوتی به کار با آن بپردازد. در واقع برای کار با این گجت حتما نیاز به یک تلویزیون می باشد.

کار کردن با این دانگل تلویزیون یا دستگاه استریم موسیقی همانند کار کردن با یک سی دی پلیر بسیار راحت بوده و هیچ نیازی به دستگاههای رابط چون اسمارت فون یا تبلت نیست. Electric Jukebox به همراه ۱ سال اشتراک رایگان سرویس موسیقی در اختیار کاربر قرار میگیرد، ضمن اینکه برای رقابت با سایر سرویس های استریم موزیک، هزینه سالیانه اشتراک استفاده از سرویس موسیقی این گجت تقریبا نصف هزینه اشتراک سالیانه سرویس های معروفی چون اسپاتیفای ،‌ گوگل موزیک و اپل موزیک می باشد. شرکت های بزرگی چون آمازون و سلفریجز نیز این ابزار جدید را بفروش خواهند رساند. قیمت Electric Jukebox حدود ۱۷۰ دلار است. برای آگاهی از نحوه خرید این گجت اینجا کلیک نمایید.

مطالب مرتبط:

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید

1
سلام 👋🏻
چطور میتونم کمکتون کنم ؟