نمایش همه

مرکز کارگو آمازون با سرمایه گذاری کلان این شرکت ایجاد میشود


سرمایه گذاری ۱.۵ میلیارد دلاری آمازون برای راه اندازی یک مرکز کارگو هوایی در ایالات متحده


IBT

آمازون شاید رویای راه اندازی و داشتن انبارهای شناور را داشته باشد،‌ اما روز سه شنبه گذشته این غول دنیای تجارت الکترونیک اعلام کرد که آنها طرحی عملی تر برای مسافرت های هوایی دارند.

براساس گزارش منتشر شده از سوی وال استریت ژورنال، شرکت آمازون سرمایه گذاری در حدود ۱.۵ میلیارد دلار برای ساخت یک هاب (یک مرکز) کارگو هوایی (حمل و نقل هوایی) انجام میدهد تا امکانات و قابلیت های خود در بخش حمل و نقل هوایی را تا حدود زیادی ارتقا دهد.

این هزینه عظیم در منطقه سینسیناتی – شمال کنتاکی در فرودگاه بین المللی در Hebron سرمایه گذاری میشود. همچنین این هاب یا مرکز مساحتی در حدود ۲ میلیون فوت مربع را اشغال میکند. طبق گزارشات منتشر شده، این مرکز آمازون حدود ۲ هزار کار ایجاد خواهد کرد، قدمی کوچک برای ایجاد ۱۰۰ هزار شغلی که آمازون قول داده بود تا سال ۲۰۱۸ در ایالات متحده ایجاد میکند.

تصمیم آمازون به ساخت یک هاب هوایی مخصوص به خود، ‌اتکا آنها به سایر شرکت ها چون UPS و FedEx را از بین برده و عملکرد آنها را بهبود می بخشد. بزرگترین هاب UPS واقع در Louisville و بزرگترین هاب فدکس در ممفیس قرار دارد. آمازون قصد دارد تا فرودگاه Cincinnati را با شرکت های دلیوری چون DHL که دارای یک هاب در آن منطقه است به اشتراک بگذارد.

ساخت یک مرکز کارگو هوایی باعث رشد بسیار خوب عملکرد آنها در بخش حمل و نقل کالا میشود. طبق اطلاعات بدست آمده این شرکت در فاز نخست حدود ۴۰ فروند هواپیمای باری برای حمل کالا تهیه خواهد کرد، اگر چه به گفته وال استریت ژورنال در حال حاضر ۱۶ فروند از این هواپیماها آماده است. این هواپیما ها تحت نام Amazon Prime Air فعالیت کرده و از تم آمازون نیز در طراحی آنها استفاده شده است.

گسترش ناوگان حمل و نقل آمازون تنها به راه اندازی یک مرکز هوایی و خرید هواپیما محدود نمیشود و آنها حدود ۴۰۰۰ کامیون تریلر نیز برای سرویس دادن بهتر به مشتریان خود خریداری کرده اند.

مطالب پیشنهادی :

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید

1
سلام 👋🏻
چطور میتونم کمکتون کنم ؟