نمایش همه

ایبی بزودی امکان خرید با استفاده از تصاویر را در اختیار کاربران میگذارد


ایبی بزودی امکان خرید با استفاده از تصاویر را در اختیار کاربران میگذارد


The Verge

شرکت ایبی (eBay) دو ویژگی جدید به اپلیکیشن موبایل خود اضافه میکند که براساس آن کاربران با استفاده از قابلیت تطبیق تصویر به جستجوی کالاهایی که شاید نتواند آنها را توصیف کند میپردازند. قابلیت جستجوی تصاویر به کاربران امکان خرید آیتم با آپلود تصویر محصول مورد نظر در نوار جستجوی اپ را میدهد.

ویژگی The Find It On eBay نیز به خریداران اجازه میدهد تا در هر پلتفرم رسانه های اجتماعی یا وبسایت، تصاویری که دوست دارند را با ایبی به اشتراک بگذارند و پس از آن لیست هایی مطابق با آن محصول را داشته باشند.

هر دو این ویژگی ها در پاییز در دسترس خواهند بود. به گفته eBay، در زمان عرضه، Image Search در هر دو پلتفرم اندروید و iOS پشتیبانی میشود، در حالیکه ویژگی Find It On eBay تنها برروی دستگاههای اندرویدی در اختیار کاربران قرار میگیرد (حداقل در ابتدا).

ایبی میگوید که فهرستی ۱.۱ میلیاردی از آیتم ها در این ویژگی ها مورد استفاده قرار میگیرد و از جدیدترین پیشرفت های AI از جمله دید رایانه ای و یادگیری عمیق برای استفاده در ویژگی های جدید بهره خواهد برد.

این حرکت میتواند برای شرکت ایبی بسیار مفید باشد، چرا که خرید مبتنی بر تصاویر میتواند خریداران بیشتری را به سمت تهیه کالای مورد نظر از این شرکت بکشاند.

مطالب پیشنهادی :
Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید

1
سلام 👋🏻
چطور میتونم کمکتون کنم ؟