نمایش همه

کتاویکی، ایبیِ اشیاء عتیقه و آنتیک: سود بیشتر فروشندگان انگلیسی بعد از برکسیت

مدیرعامل کتاویکی: سود بیشتر فروشندگان انگلیسی بعد از برکسیت

کتاویکی، یک وبسایت مزایده آنلاین هلندی است که طبق اعلام Deloitte LLP دارای سریعترین سرعت رشد در بین استارت اپ های بخش تکنولوژی بین سال های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۵ می باشد. این کمپانی (کتاویکی) انتظار دارد که کسب و کار آنها در انگلستان بعد از تصمیم این کشور برای خروج از اتحادیه اروپا (برکسیت) بهتر شود.

این درحالیست که این شرکت با گسترش تبلیغات تلویزیونی خود در هلند، ایتالیا و فرانسه موفق به جذب خریداران و فروشندگانی از سرتاسر اروپا شده است.

Rene Schoenmakers مدیر ارشد اجرایی Catawiki میگوید:

فروشندگان در انگلستان احتمالا محصولات بیشتری را پیشنهاد خواهند داد. ما یک نام تجاری بسیار قوی برای آنها و کشورهای عضو اتحادیه اروپا هستیم، جایی که مزایده ها براساس یورو شکل میگیرند و برای آنها بسیار جالب است که میتوانند پول بیشتری از فروش محصولات خود بدست آورند.

مزایده های کتاویکی شامل محصولات مختلفی می شود، از سکه و تمبر گرفته تا جواهرات، آثار هنری، اتومبیل های کلاسیک و حتی قایق های بادبانی. از نظر نوع فعالیت می بایست کار این سایت را چیزی بین مزایده های ایبی و مراکز سنتی مزایده چون Sotheby’s و Christie’s دانست.

آنها حدود ۱۲ میلیون بازدیدکننده در ماه دارند. سهم آنها حدود ۹ درصد از خریدار (شامل مالیات) و ۱۲.۵ درصد از فروشنده بابت سرویس های ارائه شده می باشد. همچنین آنها به تازگی کمپین تبلیغاتی خود به زبانهای دانمارکی، نروژی، لهستانی، پرتغالی و سوئدی را شروع کرده اند، فعالیتی که میتواند باعث گسترش فعالیت آنها شود.

مطالب پیشنهادی:

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

پاسخی بگذارید

×