نمایش همه

معرفی سرویس Q&A از سوی ایبی؛ امکان پرسیدن سوال از خریداران قبلی در مورد یک محصول خاص


معرفی سرویس Q&A از سوی ایبی؛ امکان پرسیدن سوال از خریداران قبلی در مورد یک محصول خاص


VentureBeat

معرفی سرویس Q&A . شرکت بزرگ دنیای تجارت الکترونیک یعنی ایبی (eBay) به کاربران این امکان را میداد تا سوالات خود را از فروشنده محصول مورد نظر، قبل از خرید آن بپرسند. این امکانی بود که از قبل در اختیار کاربران ایبی وجود داشت و در بسیاری از موارد، کاربر با پرسیدن سوالات مورد نظر، اطلاعات بیشتری در مورد آن محصول بدست می آورد. اما هم اکنون این شرکت امکان جدیدی را فراهم کرده تا خریدار بتواند از اشخاصی که قبلا آن محصول را خریداری کرده اند نیز سوالاتی در مورد آن بپرسد.

در حال حاضر این ویژگی جدید که سوال و جواب نام دارد (Q&A) در امریکا و از طریق نسخه موبایل وب و دسکتاپ در اختیار کاربران است و در آینده ای نزدیک به اپ موبایل ایبی نیز اضافه میشود.

دلیل راه اندازی این سرویس از سوی ایبی کاملا مشخص است. وقتی خریدار یک کالا را بصورت آنلاین می بیند، نمیتواند به تمامی ویژگی ها و مشخصات آن دسترسی داشته باشد. اینکه سایز آن تا چه حد کوچک است، تا چه حد این محصول پرتابل می باشد، صدای این مخلوط کن چقدر کم است و سوالاتی از این دست. از سوی دیگر شاید فروشنده ای که صدها محصول برای فروش دارد، زمان لازم برای تست و استفاده از تک تک محصولات را نداشته باشد، اما شخصی که این محصول را خریده و تجربه استفاده از آن را دارد به احتمال زیاد بهتر میتواند جواب سوالات و کنجکاوی های کاربر را بدهد.

Q&A این امکان را در اختیار کاربر میگذارد تا قبل از خرید یک محصول، اطلاعات بیشتری از آن را از طریق خریداران قبلی بدست آورد. آمازون نیز مدتی است که سرویسی مشابه را در اختیار کاربران خود قرار داده و ایبی نیز به دنبال گسترش این قابلیت است.

فراموش نکنید که برای خرید محصولات مورد نیاز خود از ایبی، آمازون و سایر سایت های معتبر میتوانید به تالار گفتگوی ایران دلیور مراجعه نمایید.

SaveSaveSaveSave

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

پاسخی بگذارید

×