نمایش همه

شرکت در مزایده های eBay

شرکت در مزایده های eBay

شرکت در مزایده های eBay یکی دیگر از سرویس ها و خدمات ایران دلیور میباشد

شرکت در مزایده همیشه یکی از موثرترین راه ها برای خرید محصولات و کالاهای مورد نیاز با قیمت پایین تر از تعرفه معمول بازار میباشد. دلیل دوم محبوبیت برگزاری و شرکت در مزایده، علاوه بر تهیه محصولات معمول با قیمت پایین تر آنست که بسیاری از محصولات خاص و ویژه بدلیل شرایط متفاوتی که دارند یا تعداد محدود تولیدشان، تنها از طریق مزایده به فروش گذاشته میشوند.

وب سایت ایبی علاوه بر اینکه به عنوان یکی از بزرگ ترین و معروف ترین فروشگاه های دنیا شناخته میشود، عنوان دار بزرگ ترین برگزار کننده مزایده های اینترنتی نیز میباشد.

با توجه به شرایط ویژه شرکت در مزایده های eBay، تیم ایران دلیور به عنوان اولین و بزرگ ترین مرجع خرید آنلاین کالا از سرتاسر دنیا برای اولین بار امکان شرکت و خرید کالا از طریق مزایده های بین المللی و وب سایت eBay را فراهم آورده است.

در مرحله اول بصورت 6 ماه آزمایشی اقدام به شرکت در مزایده های eBay برای کاربران ایران دلیور کردیم و با توجه به استقبال و محبوبت این سرویس در بین کاربران، این سرویس به عنوان یکی از خدمات دائمی به مشتریان ایران دلیور ارائه خواهد شد.

از آنجایی که شرکت در مزایده همیشه به معنای برنده شدن نیست و با توجه به اینکه معمولا دوستان عزیز تجربه کافی از بابت شرکت در مزایده را ندارند، بسیار دیده شده که با اشتباهات ساده شانس برنده شدن را از دست میدهند. در همین راستا با تنظیم چند قانون ساده و رعایت آنها، میتوانند شانس برنده شدن خود را تا چند برابر بالا ببرند.

نحوه شرکت در مزایده : 

لینک محصول مورد نظر خود را در این تاپیک ارسال نمایید و بالاترین مبلغ پیشنهادی خود را نیز اعلام بفرمایید. همکاران براساس حداکثر مبلغ پیشنهادی برآورد هزینه میکنند و شما باید این هزینه را واریز و اطلاع بدید تا توسط همکاران ما به نمایندگی از شما در مزایده شرکت داده شده و در صورتی که برنده شدید مراحل خرید و ارسال انجام گردد.

 

شرایط شرکت در مزایده های ایبی:
  1. حتما باید حداقل ۲۴ ساعت از تاریخ مزایده باقی مانده باشد.
  2. در زمان ارسال لینک حداکثر مبلغی را که میخواهید پیشنهاد بدهید اعلام کنید. بعد از شرکت در مزایده های eBay ممکن است زمان کافی برای هماهنگی و افزایش مبلغ پیشنهادی وجود نداشته باشد.
  3. در صورتی که شما با مبلغی کمتر از حداکثر مبلغ پیشنهادی برنده شدید، اختلاف هزینه به حساب شما برگشت داده خواهد شد. مثلا شما لینکی ارسال میکنید و حداکثر مبلغ رو ۲۰۰ دلار اعلام میکنید و مزایده با ۱۸۰ دلار تمام و شما برنده میشوید این اختلاف ۲۰ دلاری به شما برگشت داده میشود.
  4. اگر مزایده تمام شد و متاسفانه شما برنده نشدید و شخص دیگری مبلغ بالاتری پیشنهاد داده بود، مبلغ واریزی شما با کسر ۲۰ هزار تومان برگشت داده میشود.
  5. برای اینکه شانس برنده شدن خود را بالا ببرید توجهی به مبلغ شروع مزایده نداشته باشید و بالاترین مبلغی که آن کالا برای شما ارزش خرید دارد را پیشنهاد بدهید، چرا که معمولا در ساعات پایانی همه شروع به دادن پیشنهاد میکنند. دقت داشته باشید که دادن پیشنهاد بالا به این معنی نیست که حتما با عدد حداکثری شما در مزایده شرکت داده میشود بلکه پیشنهاد از حداقل شروع شده و تنها در صورتی تا حداکثر پیشنهاد شما بالا میرود که شخص دیگری بیشتر از شما پیشنهادی برای خرید ارسال کند.

برای شرکت در مزایده های ایبی و درخواست قیمت و اطلاعات بیشتر از طریق تالار گفتگو و تاپیک مربوط به مزایده های ایبی اقدام کنید.

مطالب مرتبط :
حسین قهاری
حسین قهاری
گروه ایران دلیور با داشتن بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت مداوم و ۴۰ نماینده در سرتاسر دنیا قدیمی ترین و بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات خرید و فروش آنلاین کالا از سرتاسر دنیا در ایران میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید