هدست واقعیت مجازی و اسمارت فون Idol 4S آلکاتل
21/07/2016
با استفاده از این کیس مخصوص آیفون تصاویر خود را به دنیای واقعی بیاورید
29/07/2016

دوربین 4K و باکیفیت DJI Osmo، دوربینی متفاوت برای ثبت تصاویر

فیلمبرداری در حال حرکت آنهم با هدف ثبت تصاویری باکیفیت، خوب و بدون تار شدن از جمله ویژگی های یک دوربین 4K قدرتمند می باشد. DJI Osmo دوربینی جدید است که به کاربر کمک میکند تا در حال حرکت به ثبت تصاویری شفاف و با کیفیت بپردازد.

به لطف وجود تکنولوژی های پیشرفته و همچنین نوع طراحی، DJI Osmo تصاویر و فیلم هایی را در هنگام حرکت کاربر ثبت میکند که شما نمونه اش را کمتر دیده اید. DJI Osmo چیزی فراتر از یک دوربین است، محصولی که آزادی بسیار زیادی به کاربر در هنگام ثبت تصاویر میدهد.

تصاویر تثبیت شده 4K به همراه یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی، ویژگی اسلوموشن، یک ریموت کنترل، مجموعه ای لوازم جانبی مختلف مانند گیره مخصوص دوچرخه، سه پایه و گیره مخصوص قرار گرفتن اسمارت فون از جمله ویژگی های دوربین DJI Osmo است. باتری آن حدود ۶ ساعت کار میکند و ابعاد آن 2.4 در 1.9 در 6.4 اینچ و وزنش ۲۰۱ گرم است. قیمت این دوربین حدود ۶۰۰ دلار می باشد. برای سفارش از لینک فوق استفاده نمایید.

مطالب مرتبط:

دوربین 4K و باکیفیت DJI Osmo، دوربینی متفاوت برای ثبت تصاویر

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

پاسخ دهید