زمان بندی ها و نحوه ثبت سفارش در فروشگاه ایران دلیور


ثبت سفارش خرید کالا از فروشگاه ایران دلیور به معنای پذیرش کامل شرایط و قوانین زیر میباشد. حتما پیش از ثبت سفارش نسبت به مطالعه کامل این قوانین اقدام کنید.

.

نحوه استعلام قیمت روز محصولات قبل از خرید:

با توجه به اینکه محصولات فروشگاه ایران دلیور به صورت پیش فروش لیست شده اند و در واقع بعنوان پیشنهاد و اعلام قیمت حدودی خرید کالا میباشد، در صورتی که تمایل به خرید هر یک از محصولات فروشگاه ایران دلیور دارید، بعد از مطالعه مشخصات کالای مورد نظر میتوانید از طریق گزینه استعلام قیمت روز درخواست خود را ثبت نمایید.

درخواست شما در سریع ترین زمان ممکن بررسی و برآورد هزینه سفارشات به آدرس شما ایمیل خواهد شد.

در صورتی که تصمیم به خرید چند محصول دارید برای هر یک از محصولات باید از طریق لینک آن کالا استعلام قیمت روز کنید.

پرداخت هزینه سفارشات و ثبت سفارش:

بعد از استعلام قیمت روز محصولات میتوانید محصول مورد نظر را به سبد خرید اضافه کنید و مراحل ثبت سفارش را ادامه دهید. در صفحه مربوط به وارد کردن اطلاعات پستی میتوانید از طریق منوی سمت چپ سیستم اس ام اس را انتخاب کنید تا در تمامی مراحل خرید از آخرین وضعیت سفارشتان از طریق اس ام اس مطلع شوید.

برای پرداخت هزینه شما ۳ گزینه پیش رو خواهید داشت.

۱) گزینه واریز نقدی و کارت به کارت

در صورتی که این گزینه را انتخاب کنید ۲۴ ساعت زمان خواهید داشت تا هزینه سفارش را به یکی از شماره حساب هایی که به شما بعد از ثبت سفارش نمایش داده خواهد شد واریز و اطلاعات واریز خود را به پشتیبانی سایت ایمیل کنید.

برای ارسال اطلاعات واریز خود، به پشتیبانی سایت ایمیل بزنید یا میتوانید از صفحه تماس با ما نیز استفاده کنید.

فراموش نکنید همراه با اطلاعات خود تصویر رسید خود را در آپلود سنتر عکس ایران دلیور آپلود کرده و لینک آن را متن پیام ارسالی قرار دهید.

۲) گزینه درگاه پرداخت آنلاین 

در صورتی که قیمت برآورد شده سفارشات با قیمت لیست شده بر روی سایت تفاوت دارد میتوانید با انتخاب این گزینه سفارش خود را ثبت کنید و سپس با رفتن به صفحه درگاه پرداخت آنلاین مبلغ اعلام شده به شما را وارد و اقدام به پرداخت هزینه سفارشات خود کنید. در قسمت یادداشت از فرم درگاه پرداخت آنلاین باید شماره سفارش خود را وارد کنید.

۳) بانک سامان

در صورتی که برآورد قیمت روز محصول با قیمت روی سایت یکسان میباشد میتوانید با انتخاب این گزینه مستقیما به درگاه اینترنتی سایت رفته و با پرداخت هزینه، سفارش خود را نهایی کنید.

سرویس های پستی و خرید چند محصولی:

در صورتی که تمایل به خرید چند محصول دارید میتوانید از طریق گزینه استعلام قیمت روز محصول در لینک یکی از کالای مورد نظر خود اقدام کنید. شما برای دریافت قیمت مجموع سفارشات میتوانید در قسمت متن پیام لینک سایر ایتم های مورد نظر خود را قرار دهید تا قیمت سفارش تکی و مجموع به شما ایمیل شود.

همچنین در صورتی که تمایل به خرید بیش از یک عدد از محصولی را دارید، با اعلام این موضوع در درخواست ثبتی خود، از تخفیفات ویژه خرید چند محصولی فروشگاه ایران دلیور برخوردار شوید.

موضوع دیگری که شما میتوانید در زمان استعلام قیمت در رابطه با آن سوال کنید، سرویس ارسال پستی معمولی و پست سریع محصولات میشود. به صورت پیش فرض سفارشات با هزینه ارسال پستی معمولی برآورد هزینه میشوند اما در صورتی که تمایل دارید با پرداخت هزینه بیشتر سفارشات خود را در مدت زمان کوتاه تری دریافت کنید، این شرایط برای شما فراهم میباشد.

آفرهای روزانه ایران دلیور:

برای حمایت از خریداران و همراهان فروشگاه ایران دلیور روزانه ۳ محصول به عنوان پیشنهادات ویژه ایران دلیور یا IranDeliver Deals در صفحه اصلی فروشگاه قرار خواهد گرفت. نکته مهم در رابطه با این محصولات پیشنهادی آن است که در برآورد هزینه این سفارشات هیچ گونه کارمزدی در نظر گرفته نخواهد شد و شما میتوانید بدون پرداخت حتی ۱ ریال کارمزد سفارش خود را ثبت و دریافت کنید.

اعتبار خرید بدون کارمزد هر کدام از پیشنهادات ویژه ایران دلیور تنها ۲۴ ساعت از زمان انتشار بر روی فروشگاه میباشد و بعد از آن بصورت خودکار قیمت محصول به قیمت عادی بازخواهد گشت.

تخفیفات در ساعات مختلف روز بر روی سایت قرار خواهد گرفت، از این رو فراموش نکنید تا فروشگاه ایران دلیور را  برای اطلاع از آخرین تخفیفات و پیشنهادات خرید، مرتب چک کنید.

همچینین تخفیفات ویژه ای نیز برای آن دست از عزیزانی که ما را به دوستان خود پیشنهاد میدهند یا ایران دلیور را در شبکه های اجتماعی دنبال میکنند، وجود خواهد داشت.

.

در صورتی که شرایط و قوانین فروشگاه ایران دلیور را مطالعه نکردید اینجا کلیک کنید. ثبت سفارش در فروشگاه ایران دلیور به معنای پذیرفتن کامل این قوانین میباشد.

.

.

.

1
سلام 👋🏻
چطور میتونم کمکتون کنم ؟