نمایش همه

BULLETX، یک ایرباد بلوتوثی ضدآب به همراه کپسول شارژ

ایربادها (earbud) در واقع هدفن هایی کوچک هستند که براحتی درون گوش قرار میگیرند. BULLETX یکی از آنهاست. این محصول اولین ایرباد بلوتوث ۴.۱ و ضدآب است که از کپسول شارژ اختصاصی نیز بهره می برد. سطح ضدآبی آن IPX7 است. همچنین ضد عرق نیز می باشد. بنابراین این ایرباد برای استفاده در یک روز بارانی و همچنین زمانی که کاربر در حال فعالیت بدنی است بسیار مناسب می باشد.

این محصول همچنین دارای ویژگی CVC Active Noise Reduction + Echo Suppression برای برقراری تماس هایی بسیار شفاف است. اتصال چند نقطه ای آن کار اتصال ۲ دستگاه بصورت هندز فری را راحت میکند.

در کنار این ایرباد، یک کپسول شارژ نیز وجود دارد که ظرفیت باتری آن 500 mAh می باشد. در واقع با این ظرفیت میتوان، هدفن را حدود ۶ بار بطور کامل شارژ کرد. با استفاده از LEDهای آبی رنگ روی آن نیز میتوان میزان انرژی ذخیره شده در آن را مشاهده نمود.

در بخش طراحی، این محصول دارای طراحی ارگونامیک بوده و استفاده از آن بسیار راحت می باشد. قیمت این محصول حدود ۲۵۰ دلار می باشد.


Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید

×