نمایش همه

سریعتر از Zara ؟ افزایش قابل توجه سهام Boohoo ، شرکت فعال در بخش مد

boohoo1


افزایش قابل توجه سهام Boohoo و ارزش کلی شرکت


Bloomberg

boohoo.com یک شرکت آنلاین فعال در بخش پوشاک است که طبق گزارش جدید بلومبرگ ارزش سهام آن تا ۲۶۰ درصد در سال ۲۰۱۶ افزایش داشته است. این افزایش سهام، بیشترین رشد  بین شرکت های اروپای غربی است که بیش از ۵۰۰ میلیون دلار سرمایه دارند. اهمیت این موضوع هنگامی بیشتر میشود که بدانیم بسیاری از خرده فروشان این بخش عملکرد ضعیفی در سال ۲۰۱۶ داشته اند.

Boohoo که مقر آن در منچستر انگلستان است،‌ با الهام از شرکت معتبر زارا ( Zara ) وارد بازار شد، اما هم اکنون رشد آن سریعتر نیز شده است. پس از سفارش محصولات با تعداد محدود که تقریبا نیمی از آنها در انگلستان تولید شده بود، این شرکت موجودی بیشتری از کالاهایی که با استقبال روبرو شده بود را سفارش و فروش آیتم هایی که فروش پایینی داشتند را متوقف نمود. Peter Williams رییس این کمپانی میگوید:

این روزها جوانان روز پنج شنبه تصمیم میگیرند که روز جمعه چه چیزی بپوشند. مدل “آزمون و تکرار” ما این معنی را میدهد که ما میتوانیم آنچه که آنها میخواهد را به سرعت جلوی چشمشان قرار دهیم و در صورتیکه آن را خریداری کردند، فردای آن روز آیتم مورد نظرشان را دریافت نمایند.

Peter Williams

بیشتر پوشاک Boohoo مستقیما بازه سنی ۱۶ تا ۲۴ سال را هدف قرار میدهد. مهمترین ویژگی Boohoo، جمع آوری سریع و دقیق اطلاعات خریداران است به همین دلیل آنها به سرعت از آیتم های پرفروش و اطلاعات مربوط به خریداران مطلع میشوند. همین موضوع باعث میشود تا آنها عملکرد موفق تری نسبت به خرده فروشان فیزیکی داشته باشند.

زمان سفارش کالا برای این شرکت چیزی بین ۱ تا ۲ هفته است یعنی تقریبا ۲ برابر سرعت زارا. با افزایش سهام این شرکت، ارزش Boohoo در بازار به ۱.۵ میلیارد پوند رسیده است.

مطالب پیشنهادی :

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید

×