نمایش همه

۳ میلیارد دلار، میزان فروش آنلاین در جمعه سیاه امسال

فروش آنلاین

فروش آنلاین در بلک فرایدی امسال به رکوردی جدید دست پیدا کرده است

adobe . به نظر میرسد فروش جمعه سیاه امسال به رکوردی جدید در بخش فروش آنلاین رسیده است. براساس گزارش منتشر شده، فروش آنلاین روز بلک فرایدی به رقم ۳.۳۴ میلیارد دلار رسیده که رکوردی فوق العاده به حساب می آید. نکته مهم دیگر در این گزارش این است که حدود ۱.۲ میلیارد دلار از مبلغ فوق مربوط به خریدهایی است که از طریق دستگاه های موبایل صورت گرفته است.

شرکت Adobe به تازگی گزارشی را منتشر نموده که براساس آن میزان خرید آنلاین در روز بلک فرایدی ۳.۳۴ میلیارد دلار می باشد که ۲۱.۶ درصد بیشتر از سال گذشته میلادی است.

در بخشی از این گزارش به پرفروش ترین آیتم های امسال اشاره شده است. مثلا در بخش اسباب بازی ها، Lego Creator Sets، اسکوتر برقی ریزر، Nerf Guns، پهبادهای DJI Phantom و Barbie Dreamhouse بیشترین فروش را داشته اند.

در بخش دستگاه های الکترونیک، آیپدهای اپل،‌ تلویزیون های 4K سامسونگ، مک بوک ایر اپل،‌ تلویزیون های ال جی و ایکس باکس مایکروسافت با بیشترین فروش روبرو بوده اند.

دستگاههای موبایل امسال نقش زیادی را در خریدهای آنلاین داشته اند. حدود ۳۶ درصد خرید از سایت های فروش آنلاین از طریق دستگاه های موبایل بوده که سهم اسمارت فون ها ۲۵ درصد و سهم تبلت ها ۱۱ درصد می باشد.

در بلک فرایدی امسال، خرده فروشان بزرگ فروشی ۲ برابری در بخش فروش آنلاین نسبت به خرده فروشان کوچک داشته اند، ضمن اینکه خرده فروشانی که در بخش موبایل (فروش از طریق دستگاههای موبایل)، ایمیل و شبکه های اجتماعی سرمایه گذاری کرده اند حدود ۳۰ درصد فروش بیشتر را تجربه کرده اند.

نکته مهم این گزارش خرید بیش از ۱ میلیارد دلار از طریق دستگاههای موبایل بوده است که این موضوع برای اولین بار رخ میدهد.

 

مطالب پیشنهادی :

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید

1
سلام 👋🏻
چطور میتونم کمکتون کنم ؟