نمایش همه

خرید با سوپرایز ویژه ایران دلیور به مناسب جمعه سیاه ۲۰۱۷ – Black Friday 2017

تخفیف ۵۰٪ ایران دلیور بر روی کارمزدهای خرید همزمان با جمعه سیاه ۲۰۱۷

جمعه سیاه یا بلک فرایدی به نوعی تحقق یک رویا برای علاقمندان به خرید میباشد که هر ساله با فرا رسیدن ماه نوامبر روز شماری میکنند تا آخرین جمعه این ماه فرا رسیده تا بتوانند کالاها و محصولاتی که شاید در شرایط عادی امکان خرید ندارند و یا میخواهند با قیمت کمتر و تخفیف بیشتر تهیه کنند را خریداری نمایند.

همین تخفیفات کم نظیر و استقبال مخاطبان در سرتاسر دنیا و حتی در میان ایرانیان باعث شده در سال های گذشته شاهد نمونه های ایرانی و تخفیفات سایت های داخلی نیز باشیم و این جشنواره خرید از یک فستیوال خرید برای امریکایی ها به یک فرصت استثنایی برای مردم سرتاسر دنیا بدل شود.

همانطور که پیش تر اعلام شد تقریبا تمامی وب سایت ها تخیفیفات Black Friday یا جمعه سیاه را برای مخاطبان خود در نظر میگیرند اما وب سایت هایی مانند آمازون یا eBay بخاط تنوع محصولات، تعداد بالای تخفیفات و قیمت های ویژه بیشتر مورد توجه قرار میگیرند.

در ایران دلیور نیز برای همراهی و احترام به مخاطبانی که همراه ما بوده و هستند تصمیم گرفتیم تا همزمان با آخرین جمعه سیاه یا بلک فرایده سفارشات هموطنان عزیز را با نرخ مناسب ارز و پست، در کنار “سوپرایز ویژه ایران دلیور” انجام دهیم.

 

برای سفارش کالا در این روز میتوانید از طریق تالار گفتگو – ارسال ایمیل – تلگرام و پشتیبانی آنلاین سایت با همکاران در تماس باشید.

تالار گفتگو     ارسال ایمیل به پشتیبانی     ارسال پیام در تلگرام

مطالب مرتبط:

حسین قهاری
حسین قهاری
گروه ایران دلیور با داشتن بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت مداوم و ۴۰ نماینده در سرتاسر دنیا قدیمی ترین و بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات خرید و فروش آنلاین کالا از سرتاسر دنیا در ایران میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید