نمایش همه

بهترین دوربین های امنیتی ۲۰۲۰ | سی نت


بهترین دوربین های امنیتی ۲۰۲۰ | از نگاه سی نت


CNET

آیا شما هم دغدغه سرقت از منزل خود دارید، یا به سادگی می خواهید حیوان خانگی خود را چک کنید. اینجاست که  دوربین های امنیتی منزل می توانند هشدار و آرامش خاطر را به شما ارائه دهند. خبر خوب این است که گزینه های بسیار خوبی برای انتخاب وجود دارد که دارای امکاناتی مانند ارتباطات دو طرفه ، دید در شب ، فضای ذخیره سازی ابری وتصویربرداری HD می باشند.

کارشناسان سی نت ده ها دوربین را آزمایش کرده ا ند . آنچه در ادامه میبنید بهترین دوربینهای امنیتی خانگی در گروه های خود هستند، از زنگ درهای هوشمند گرفته تا مدل هایی که با دستورات صوتی الکسا ، گوگل و Siri بخوبی کار می کنند.


این دوربین امنیتی خانگی دارای ویژگی های قابل توجه بسیاری است که باعث می شود آن را از سایر سیستم ها متمایز کنیم. تنظیماتی راحت و استفاده از آن نیز آسان است.

علاوه بر ویژگی های اساسی مانند دید در شب ، صدای دو طرفه ، تشخیص حرکت و هشدار ، دارای بسیاری از ویژگی های امنیتی اضافی مانند آژیر داخلی و حالت آرم/دیس آرم است. همچنین هشدارهای پیشرفته ای از جمله شناسایی شخص ، حیوان ، وسایل نقلیه و بسته بندی را ارائه می دهد. قیمتی در حدود ۵۰۰ دلار برای دو عدد از این دستگاه، قیمت کمی نیست، اما Arlo Pro 3 محصولی قابل اعتماد است که به خوبی کار می کند.


دوربین ویز ۲۵ دلاری فقط یک  دوربین امنیتی با قیمت مناسب نیست، بلکه یک دوربین عالی است.

این محصول دارای پخش زنده HD ، هشدار حرکت ، دید در شب ، یک برنامه کاربردی و مهمتر از همه ، 14 روز ذخیره سازی ابری رایگان است. این دوربین Wyze همچنین دارای یک کارت حافظه microSD نیز میباشد. دوربین با دستورات صوتی الکسا نیز کار می کند و دارای ویژگی تشخیص حرکت، امکان گوش دادن و هشدار نسبت به فرکانس های خاص مانند آلارم دود است. 


در حالی که قیمتی در حدود ۱۵۰ دلار برای یک دوربین امنیتی، قیمت ارزانی نیست، این محصول نسبت به سایر محصولات مشابه هوشمندی که آزمایش شده، مقرون به صرفه تر میباشد. مشابه  دوربین امنیتی Arlo Pro 3، این محصول دارای حالت های آرم/دیس آرم، صدای صوتی دو طرفه، مناطق حرکتی و یک آژیر یکپارچه است.

همچنین دارای یک برنامه اشتراکی برای ذخیره سازی ابری است که از ۳ دلار در ماه شروع می شود. اگر هزینه ذخیره سازی ابری را پرداخت کنید، به ویژگی های پیشرفته ای مانند شخص سازی سفارشی، حیوانات، وسایل نقلیه و تشخیص بسته دسترسی پیدا می کنید.


یک دوربین داخلی ۲۹۹ دلاری که به اندازه کافی هوشمند و کاربردی است. این محصول دارای پخش زنده HD، هشدار حرکت، هشدارهای شخصی و دسترسی به گزینه سرویس Nest Aware است. با هزینه ۵ دلار در هر ماه، اشتراک Nest Aware ویژگی های پیشرفته ای مانند تشخیص چهره را ارائه می دهد. ایجاد یک بانک اطلاعاتی از دوستان و خانواده و دریافت هشدار به شما می گوید که چه کسی پشت درب است. اما در این مدل یک بلندگو داخلی Google Assistant نیز وجود دارد. بنابراین دقیقاً مانند گوگل هوم و سایر بلندگوها و نمایشگرهای هوشمند به فرامین پاسخ می دهد.


لاجیتک سیرکل ۲ با قیمتی در حدود ۱۸۰ دلار یکی از معدود دوربین های امنیتی خانگی است که با سیستم هوشمند خانگی اپل، HomeKit کار می کند، از جمله پاسخگویی به دستورات Siri. همچنین با الکسا و دستیار صوتی گوگل نیز کار می کند، و به شما امکان دسترسی به همه ویژگی های اصلی دستیار صوتی را می دهد.

البته دوربین های امنیتی بسیار خوب دیگری نیز وجود دارند که کارشناسان سی نت آنها را بررسی نکرده اند. توجه داشته باشید که تمامی محصولات فوق را میتوانید با کمک ایران دلیور و از وبسایت های معتبری همچون آمازون سفارش و آنها را در ایران دریافت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر، برآورد قیمت و سفارش با ما تماس بگیرید.

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید

1
سلام 👋🏻
چطور میتونم کمکتون کنم ؟