نمایش همه

بهترین کتابخوان های الکترونیکی یا ایبوک ریدرها از دید CNET


بهترین کتابخوان های الکترونیکی یا ایبوک ریدرهای سال ۲۰۱۷ از دید CNET


CNET

متاسفانه در دوره ای زندگی میکنیم که سرانه مطالعه کتاب رو به کاهش میباشد و یکی از اصلی ترین دلایل آن وقت زیادی است که ما صرف تماشای تلویزیون، یا کارکردن با تبلت، گوشی و بطور کلی استفاده از اینترنت میکنیم و این موضوع باعث فراموش شدن لذت مطالعه کتاب در میان ما شدن است.

اما جدا از آن دسته از افرادی که همچنان علاقه خود را به خرید و مطالعه کتاب حفظ کرده اند، دلایل خوبی مانند کاهش استرس، کاهش ریسک ابتلا به آلزامیر، بهتر شدن روابط اجتماعی و یا حتی افزایش هوش وجود دارد تا سایر افراد نیز شروع به مطالعه هر چند محدود در طول روز یا هفته کنند.

بدون شک خرید کتاب به همان شکل سنتی بهترین روش برای مطالعه یک کتاب می باشد، اما ممکن است بعضی افراد به دلایلی از جمله کمبود فضا، بدنبال استفاده از ایبوک ریدر یا کتابخوان های الکترونیکی باشند، محصولاتی که در بین افشار مختلف جامعه بخصوص دانشجویان، متخصصان و پژوهشگران از محبوبیت خاصی برخوردار است. این روزها کتابخوان های الکترونیکی یا ایبوک ریدرهای خوبی در بازار وجود دارد که شاید خرید هیچکدام از آنها اشتباه نباشد، اما در ادامه نگاهی به لیست بهترین کتابخوان های الکترونیکی از دید وب سایت معتبر CNET می اندازیم. شاید کمکی به شما در جهت انتخاب باشد.

توجه داشته باشید که برای تهیه این محصولات و سایر محصولات مشابه میتوانید به تالار گفتگوی ایران دلیور مراجعه نمایید

Amazon Kindle Oasis

پادشاه فعلی ایبوک ریدرها

کیندل اوسیس ( Kindle Oasis ) در حال حاضر باریک ترین و شاید جذاب ترین کتابخوان آمازون باشد، به همین دلیل طبیعتا می بایست هزینه بیشتری هم بابت آن پرداخت کنید. قیمت فعلی آن حدود ۲۹۰ دلار می باشد. 


Amazon Kindle Voyage

دومین ایبوک ریدر برتر

کیندل وویج ( Kindle Voyage ) دیگر بعنوان بهترین محصول شرکت آمازون شناخته نمیشود،‌ اما هنوز هم یکی از بهترین انتخاب هاست و تجربه بسیار خوبی را در اختیار کاربر قرار میدهد. قیمت فعلی این محصول حدود ۲۰۰ دلار است. 


Amazon Kindle Paperwhite 2015

باارزش ترین کتابخوان بطور کلی

کیندل پیپروایت ( Kindle Paperwhite ) با توجه به طراحی بسیار خوبی که دارد، حس خوبی را به کاربر منتقل میکند و با توجه به قیمت مناسبش یکی از بهترین انتخاب هاست. قیمت فعلی آن حدود ۱۲۰ دلار است. 


Barnes & Noble Nook GlowLight Plus

بهترین ایبوک ریدر ad-free (بدون تبلیغات)

نوک گلولایت پلاس ( Nook GlowLight Plus ) هم یک ایبوک ریدر ادز فری است و هم یک دستگاه ضدآب. قیمت آن حدود ۱۳۰ دلار است.


Amazon Kindle 2016

بهترین معامله ممکن

کیندل ۲۰۱۶ آمازون شاید فاقد ویژگی نور یکپارچه باشد، اما هم ارزان ترین کیندل آمازون است و هم مجهز به بلوتوث می باشد. قیمت این دستگاه حدود ۸۰ دلار می باشد.


Kobo Aura One

یک ایبوک ریدر ضدآب با صفحه نمایش بزرگ و دارای AC

آئورا وان کوبو ( Aura One ) شاید باعث نشود که شما قید کیندل های آمازون را بزنید،‌ اما این دستگاه ویژگی هایی دارد که باعث میشود در صورتیکه بدنبال دستگاهی غیر از کیندل باشید، درباره آن تحقیق و جستجو کنید. قیمت آن حدود ۲۳۰ دلار است.

 

طراحیویژگیبازدهی

کیندل اوسیس

Amazon Kindle Oasis

۱۰

۸

۸

کیندل وویج

Amazon Kindle Voyage

۹

۹

۸

کیندل پیپروایت

Amazon Kindle Paperwhite 2015

۸

۹

۸

نوک گلولایت پلاس

Barnes & Noble Nook GlowLight Plus

۸

۸

۸

کیندل ۲۰۱۶ آمازون

Amazon Kindle 2016

۸

۸

۷

آئورا وان کوبو

Kobo Aura One

۷

۸

۸

 

 

4.3
03
Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید

×