نمایش همه

آرتی فون اینسترومنت ۱، خلاقیت بجای مهارت در موسیقی

آرتی فون اینسترومنت ۱، دستگاهی است که میتواند بجای گیتار، پیانو،‌ درام پد، سینث سایزر و ابزارهای موسیقی دیگر مورد استفاده قرار گیرد. فقط کافیست INSTRUMENT 1 را به یک اسمارت فون، تبلت یا کامپیوتر متصل کرد و سپس از آن بعنوان یک آلت موسیقی برای ارتقا سطح مهارتی خود استفاده نمود.

آرتی فون اینسترومنت ۱ به کاربر اجازه میدهد تا به جای یک بند کامل موسیقی به ایفای نقش بپردازد. تکنولوژی پتنت شده این ابزار یک تجربه کاملا جدید را در بخش موسیقی در اختیار کاربر قرار میدهد، تجربه ای که تمرکز آن بجای مهارت برروی خلاقیت می باشد. یک رویکرد کاملا جدید به کاری که یک آلت موسیقی میتواند انجام دهد. Artiphon INSTRUMENT 1 دارای یک اپلیکیشن اختصاصی است که از طریق آن می توان به تنظیمات مختلف از جمله نوع صدا و تیونینگ دسترسی داشت.

از آنجا که INSTRUMENT 1 با iOS و MIDI سازگار می باشد،‌ پس با اپلیکیشن های معروفی چون GarageBand، Animoog و SampleTank میتواند کار کند. همچنین میتوان با استفاده از پورت USB آن را به یک پی سی یا مک متصل نمود. قیمت این محصول خلاقانه حدود ۴۰۰ دلار است و احتمالا از ماه جولای قابل خریداری است.

ابزار موسیقی جدید

خرید آلات موسیقی

5.0
01
Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید

×