نمایش همه

در جمعه سیاه گذشته، هر ۱۳ ثانیه ۱ اپل واچ برروی ایبی بفروش رفته است

خرید از سایت ایبی

بفروش رفتن ۱ اپل واچ در هر ۱۳ ثانیه برروی eBay در جمعه سیاه

digitaltrends . حال که رویداد بلک فرایدی یا جمعه سیاه پایان یافته، گزارشاتی از میزان فروش انواع کالا ( مانند اپل واچ ) برروی خرده فروشی های مطرح آنلاین در رسانه های مختلف منتشر میشود. بعضی کالاها نیز با کمک اینچنین رویدادهایی با فروش بیشتری روبرو میشوند.

یکی از آیتم هایی که معمولا برروی ایبی با فروش خوبی روبرو میشود و در رویداد جمعه سیاه نیز فروش زیادی داشته، ساعت است. در واقع در هر سه ثانیه ۱ ساعت برروی ایبی بفروش رفته است. در بین ساعت ها نیز، اپل واچ (Apple Watch) بیشترین طرفدار را داشته و با بیشترین میزان فروش روبرو بوده است. آمار فروش این ساعت بدین صورت بوده که در این رویداد در هر ۱۳ ثانیه یک عدد از این ساعت فروش رفته است. برای مقایسه، در هر ۶ ثانیه یک محصول لگو و در هر ۴ ثانیه یک آیتم Pokémon بفروش رفته است.

در بخش کالاهای دیجیتال، در هر ۹ ثانیه ۱ لپ تاپ، هر ۱۵ ثانیه ۱ فیت بیت، هر ۱۸ ثانیه یک پهباد کوچک و هر ۳۰ ثانیه یک اسمارت فون آیفون ۷ بفروش رفته است. در بخش گیمینگ نیز، اکانت ۱۲ ماهه عضویت طلایی Xbox Live پرفروشترین است و به دنبال آن کنسول Sony PlayStation 4 Slim Launch Edition Black و کروم کست گوگل قرار دارد.
مطالب پیشنهادی:
Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

پاسخی بگذارید

×