خدمات مذاکره، مکاتبه و خرید از شرکت های خارجی
خدمات مذاکره، مکاتبه و خرید از شرکت های خارجی
29 ژوئن 2016
آسمان نما
با Universe2go به یک سفر کیهانی هیجان انگیز بروید
30 ژوئن 2016
نمایش همه

سرویس Amazon Inspire توسط شرکت آمازون راه اندازی شد

سرویس آمازون
سرویس Amazon Inspire توسط شرکت آمازون راه اندازی شدReviewed by امین قهاری on Jun 30Rating:

سرویس Amazon Inspire توسط شرکت آمازون راه اندازی شد

کمپانی آمازون یک سرویس جدید با نام Amazon Inspire راه اندازی کرد، یک سرویس کاملا رایگان در بخش منابع آموزشی دیجیتال. قرار است معلمین مختلف به سرویس Amazon Inspire شکل دهند، سرویس جدیدی که از یادگیری و آموزش در کلاس های دیجیتال پشتیبانی میکند.

این سرویس به معلمین در پیدا کردن و به اشتراک گذاری منابع آموزشی دیجیتال با کیفیت و مجانی کمک خواهد کرد. مدارس در ایالت های مختلف امریکا نیز با پیوستن به آمازون به معلمین در شناسایی راحتتر منابع آموزشی دیجیتال یاری میرسانند.

یکی از ویژگی های این سرویس، Smart search است که به معلمین اجازه میدهد به جستجوی منابع براساس سطح کلاس،‌ استاندارد کلاس و حتی از یک منطقه خاص بپردازند. ویژگی دیگر Collections نام دارد که با استفاده از آن مربیان میتوانند منابع را در یک مجموعه جمع آوری نمایند. Simple upload یکی دیگر از ویژگی های این سرویس آمازون می باشد که براساس آن یک رابط آپلود ساده و آسان در اختیار معلمان و مربیان قرار میگیرد. با استفاده از ویژگی Customer reviews نیز مربیان میتوانند به رتبه بندی و بررسی منابع برروی Amazon Inspire بپردازند. این کار باعث میشود تا بعد از مدتی بهترین منابع آموزشی شناسایی و در اختیار آنها قرار گیرد.

مطالب مرتبط:

امین قهاری
امین قهاری
دیوانه انواع گجت، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

پاسخ دهید

ورود با شبکه های اجتماعی: