نمایش همه

اکو لوک آمازون معرفی شد؛ دوربینی که ظاهر شما را قضاوت میکند


اکو لوک آمازون معرفی شد؛ دوربینی که ظاهر شما را قضاوت میکند


The Verge

شرکت آمازون (Amazon) دیروز یک دستگاه دیگر از خانواده اکو را معرفی کرد. نام این محصول جدید اکو لوک (Echo Look) می باشد و در اصل یک دوربین است. این دوربین کمک می کند تا کاربر لباس های خود را براساس الگوریتم ماشین امتیاز بندی کرده و ظاهر خود را چک نماید، الگوریتمی که طبق نظر و توصیه متخصصان و کارشناسان صنعت مد تهیه شده است.

تصور کنید با یک آینه هوشمند روبرو هستید که با صحبت کردن با آن و گرفتن تصاویر و ویدئوهای کوتاه تمام قد، میتوانید وضعیت ظاهر خود را چک کرده و براساس آن نوع پوشش خود را انتخاب نمایید. این دستگاه تولید آمازون همراه با چراغ های ال ای دی، یک میکروفون و یک مانت برای اتصال آن به دیوار و یا قرار دادن برروی میز عرضه میشود.

همانند اسپیکر های معروف آمازون، این محصول نیز مجهز به دستیار صوتی الکساست که از طریق آن کاربر میتواند اطلاعات مختلف همانند اخبار و وضعیت ترافیکی را بدست آورده و موسیقی مورد علاقه خود را پخش نمایید.

به نظر می رسد که شرکت آمازون این محصول را با هدف توسعه فروش بخش مد و فشن ایجاد کرده است. همچنین این ابزار می تواند (در آینده) یک مشوق خوب در بخش فیتنس باشد. تصور کنید که بزودی اکو لوک قابلیت گرفتن تصاویر روزانه از کاربر و مقایسه آنها با یکدیگر برای کسب اطلاعات مختلف (از جمله وزن) را داشته باشد (بعنوان مثال).

اکو لوک در حال حاضر با قیمت ۱۹۹.۹۹ دلار و تنها از طریق دعوتنامه در دسترس می باشد.

مطالب پیشنهادی :

اکو لوک آمازون معرفی شد؛ دوربینی که ظاهر شما را قضاوت میکند
امتیاز 4.8 از 4 رای

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید

×