نمایش همه

رونمایی از تخفیفات آمازون در سایبر ماندی

تخفیفات آمازون

تخفیفات آمازون

خرید از سایت آمازون

رونمایی از تخفیفات آمازون در سایبر ماندی

CNN Money . شرکت آمازون این خرده فروش معروف آنلاین آماده میشود تا در روز دوشنبه بیش از ۷۵ هزار آیتم شامل انواع اسباب بازی، وسایل الکترونیک، ویدئوگیم و کتاب را با تخفیف ویژه در اختیار علاقمندان قرار دهد، به همین دلیل مدتی است از تخفیفات آمازون در این روز رونمایی شده است.

درحالیکه در روز دوشنبه یا همان Cyber Monday ( سایبر ماندی )، بیشتر وسایل الکترونیکی توسط فروشندگان با تخفیف روبرو میشود، اما آمازون اعلام کرده که در طول این فصل تعطیلات، پتوی دم پری دریایی یک آیتم با بازدید فراوان بوده است.

محصولات شرکت آمازون در این روز قطعا با تخفیفات خوبی روبرو هستند. اسپیکر آمازون اکو با دستیار صوتی آلکسا قیمتی ۱۳۹.۹۹ دلاری و اسپیکرهای بلوتوثی Tap نیز ۸۹.۹۹ دلار قیمت دارند.

بدون تردید سایبر ماندی (Cyber Monday) یک روز فروش بزرگ برای کمپانی آمازون به حساب می آید. کافیست بدانید که سال گذشته خریداران بیش از ۵۴ میلیون آیتم سفارش دادند که این به معنی ۶۲۹ سفارش در ثانیه می باشد. اعضای آمازون پرایم که سالی ۹۹ دلار بابت اشتراکشان پرداخت میکنند، دسترسی سریعتری به این آیتم ها خواهند داشت. همچنین همانطور که قبلا اعلام شد، خریدارانی که از آلکسا استفاده میکنند (دستیار صوتی دیجیتال آمازون) با تخفیفات اختصاصی دیگری روبرو می شوند.

برای مشاهده آیتم های تخفیف خورده سایبر (Cyber Monday) ماندی اینجا کلیک کنید.

برای برآورد قمیت و سفارش از آمازون به تالار گفتگوی ایران دلیور مراجعه نمایید.

مطالب پیشنهادی :

حسین قهاری
حسین قهاری
گروه ایران دلیور با داشتن بیش از 15 سال سابقه فعالیت مداوم و 30 نماینده در سرتاسر دنیا قدیمی ترین و بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات خرید و فروش آنلاین کالا از سرتاسر دنیا در ایران میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید