نمایش همه

خرید از آمازون ترکیه ؛ راه اندازی بخش ترکیه آمازون


خرید از آمازون ترکیه؛ راه اندازی بخش ترکیه آمازون


independent      آمازون ترکیه

شرکت آمازون بخش ترکیه خود را راه اندازی کرد، وبسایتی که در ۱۵ طبقه بندی مختلف به مصرف کنندگان در سرتاسر ترکیه سرویس ارائه میدهد. یکی از آخرین پروژه های آمازون (راه اندازی بخش ترکیه) در بخش فروش انواع کتاب، محصولات الکترونیکی، ابزارهای کاربردی مختلف، اسباب بازی و سرگرمی، محصولات مربوط به نوزادان و کودکان و چندین نوع محصول دیگر به فعالیت در ترکیه خواهد پرداخت.

آمازون ترکیه، اولین بازار اروپایی خارج از اتحادیه اروپاست.

Alpagut Cilingir مدیر سرویس های فروش آمازون ترکیه اعلام کرد که این سرویس جدید در سطحی بین بیزینس های کوچک و بزرگ قرار میگیرد و قدرت کسب و کارها و شرکت های محلی و منطقه ای را در بخش آنلاین افزایش خواهد داد.

در ترکیه،امازون به حدود ۸۰ میلیون نفر سرویس ارائه میکند. اقتصاد ترکیه در سال گذشته حدود ۷.۴ درصد رشد داشته و انتظار میرود که این پیشرفت اقتصادی با سرعتی کمتر در سال ۲۰۱۸ حدود ۴.۱ درصد باشد، پیشرفتی که حتی بیشتر از بسیاری از اقتصادهای اروپایی دیگر است.

آمازون بدنبال گسترش کسب و کار خود در بازارها و کشورهای جدید است و ترکیه یکی از بهترین بازارهایی بود که آمازون میتوانست کسب و کار جدیدی در آن راه اندازی کند.

ایران دلیور همانند گذشته در کنار کاربران و مصرف کنندگان ایرانی است تا امکان خرید محصولات مختلف از بخش ترکیه آمازون را هم فراهم نماید. علاقمندان به تهیه محصولات مختلف از آمازون ترکیه میتوانند درخواست های خود را از طریق تالار گفتگو، ایمیل و یا سایر راههای ارتباطی ارسال نمایند.

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید

1
سلام 👋🏻
چطور میتونم کمکتون کنم ؟