نمایش همه

پیک پهپادی شرکت آمازون با همکاری دولت در بریتانیا تست شد

شرکت آمازون با همکاری دولت، پیک های پهپادی در انگلستان راه اندازی کرد

شرکت آمازون اعلام کرد که با همکاری دولت بریتانیا، طرحی آزمایشی را اجرا میکند که براساس آن بسته های کوچک توسط پهپادها (هواپیماهای بدون سرنشین) به خریداران تحویل داده میشود. این برای اولین بار است که این روش تحویل کالا در بریتانیا تست میشود.

به گفته آمازون، یک تیم دولتی با حمایت سازمان هوانوردی کشور (CAA) این سرویس را در اختیار مشتریان خود قرار داده است. آزمایشات نشان میدهد که این پهپادها میتوانند بسته هایی با وزن ۲.۳ کیلو (معادل ۵ پوند) یا کمتر را حمل نمایند. بسته هایی با این وزن حدود ۹۰ درصد از سفارشات آمازون را تشکیل میدهند.

یک نماینده CAA اعلام کرد که تحویل کالا به این روش هیچ تاثیری بر حریم هوایی کاربران نخواهد داشت. در طول این دوره آزمایشی، پهپادها تا ارتفاع ۱۲۲ متری یا ۴۰۰ فوتی بالا میروند ضمن اینکه عملیات های تحویل کالا در نزدیکی مسیرهای پروازی فرودگاهها انجام نخواهد شد.

به نظر میرسد با در نظر گرفتن مسائل فنی و نظارتی، تحویل کالا با استفاده از این هواپیماهای بدون سرنشین روز به روز بیشتر شده و دیدن آنها در آسمان تبدیل به امری عادی شود.

مطالب پیشنهادی:

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید