مرکز کارگو آمازون با سرمایه گذاری کلان این شرکت ایجاد میشود
02/02/2017
گسترش فعالیت های اینترنتی JD.com در چین با هدف کنار زدن علی بابا
11/02/2017
نمایش همه

آمازون بدنبال راه اندازی سوپرمارکت هایی با ربات های کارگر


سوپرمارکت هایی بزرگ با ربات های کارگر که تنها به سه نفر نیروی انسانی نیاز دارند؛ ایده ای جدید از آمازون


dailymail

براساس گزارش های منتشر شده به نظر می رسد که ظاهرا دوباره قرار است ربات ها کارهای جدید دیگری را از انسان ها بربایند.

شرکت آمازون برنامه هایی برای راه اندازی سوپرمارکت هایی دارد که تقریبا بطور کامل توسط ربات ها اداره میشود. این فروشگاهها ۲ طبقه بوده و یکی از ربات ها در طبقه بالا بطور اتوماتیک لیست خرید مشتریان را در قفسه ها پیدا و آن ها را برای مشتری که در خودرو خود منتظر مانده جمع آوری کرده و به پایین می آورد. این بدان معناست که هر فروشگاه تنها نیاز به سه کارگر انسان دارد که از آنها بیشتر برای راهنمایی مشتریان استفاده خواهد شد. این اطلاعات روز یکشنبه توسط New York Post منتشر گردید.

طبقه همکف فروشگاه جدید آمازون مشابه فروشگاه Amazon Go است. این فروشگاه میتواند مساحتی بین ۱۰.۰۰۰ تا ۴۰.۰۰۰ فوت مربع داشته و بیش از ۴۰۰۰ آیتم نیز بفروش برساند. آیتم ها میتوانند شامل تخم مرغ، گوشت،‌ پنیر، میوه و سبزیجات تازه نیز باشد.

به نظر میرسد که آمازون قصد دارد این پروژه جاه طلبانه خود را در سطح جهان اجرایی کند. آمازون در حال استفاده از تکنولوژی برای به حداقل رساندن نیروی کار است.

همچنین آمازون در حال حاضر به شدت درحال سرمایه گذاری در بخش اتوماسیون انبارهای خود می باشد، تا کارکنان خود در این بخش را کاهش دهد. باید منتظر خبرهای بیشتر در مورد فعالیت های آمازون در این بخش ماند.

مطالب پیشنهادی:

آمازون بدنبال راه اندازی سوپرمارکت هایی با ربات های کارگر

Moderator
Moderator

همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

پاسخ دهید