نمایش همه

فروش کفش های نایک برای اولین بار بطور مستقیم توسط آمازون


فروش کفش های نایک برای اولین بار بطور مستقیم توسط آمازون


The Verge

براساس گزارش جدید بلومبرگ، شرکت های آمازون و نایک برای جلوگیری از تقلب و جعل همکاری جدیدی را برای فروش کفش های این شرکت برروی آمازون آغاز کرده اند. این معامله میتواند یک برد بزرگ برای هر دو شرکت باشد. همچنین این معامله یک ابزار خوب در اختیار نایک قرار میدهد تا جلوی فروشندگان و توزیع کنندگان بدون مجوز که در کار فروش محصولات رسمی این شرکت هستند را با کمک Amazon.com بگیرد.

از سوی دیگر این قرارداد به آمازون یک منبع جدید قابل توجه برای درآمدزایی در بازار پوشاک و کفش میدهد که هر دو از بخش های مهمی است که آمازون با قدرت به دنبال پیشرفت بیشتر و گسترده تر در آن می باشد. نایک در گذشته کفش های خود را از طریق zappos.com که توسط آمازون خریداری شد، بفروش میرساند، این درحالیست که در گذشته نایک به آمازون اجازه فروش محصولات خود بطور مستقیم را نمیداد، یعنی دقیقا برخلاف کاری که رقبای اصلی نایک یعنی آدیداس و اندرآرمور انجام میدادند. هر دو این شرکت ها دارای فروشگاههای بزرگ و سفارشی در سایت آمازون هستند.

این کار باعث برچیده شدن فروشندگان دیگر که بدون تعهد محصولات نایک را بفروش میرساندند میشود. همچنین باعث دسترسی این تولید کننده به بخشی از آمازون میشود که کاربران برای تهیه این نمونه کفش ها به آنجا مراجعه میکنند و مایل به خرید کفش به شکل آنلاین هستند.

بدون تردید این کار هم اطمینان خریداران به محصولات را بیشتر میکند و هم به هر دو کمپانی آمازون و نایک برای رسیدن به اهداف مورد نظرشان کمک میکند.

مطالب پیشنهادی :

SaveSave

فروش کفش های نایک برای اولین بار بطور مستقیم توسط آمازون
امتیاز 5 از 2 رای

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید