نمایش همه

آمازون در فصل تعطیلات جاری بیش از ۱ میلیارد آیتم مختلف فروخته است

amazon-company


فروش بالای شرکت آمازون در این فصل تعطیلات


The Daily Dot

به نظر می رسد که آمازون در فصل تعطیلات جاری، سریع تر از تصور بسیاری در حال بالاتر بردن آمار فروش خود بوده است. براساس گزارشی که به تازگی منتشر شده، شرکت بزرگ آمازون در این فصل از تعطیلات بیش از ۱ میلیارد آیتم فروخته است (طی چند ماه گذشته). این آمار نشان میدهد که آنها چیزی در حدود ۵ برابر سال گذشته فروش داشته اند.

نکته مهم و شنیدنی دیگر در مورد آمازون این است که محصولات تولید این شرکت همچون Echo و Echo Dot نیز با فروش خوبی روبرو بوده اند. طبق آمار موجود، این شرکت دستگاههای تولید خود را حدود ۹ برابر بیشتر از همین دوره در سال گذشته فروخته است. در واقع حفظ موجودی این اسپیکرهای هوشمند از سوی آمازون در این دوره کار سختی برای این شرکت بوده است.

به گفته آمازون روز ۱۹ دسامبر شلوغ ترین روز آمازون در بخش ارسال کالا و روز ۲۳ دسامبر نیز بزرگترین روز برای سرویس های Prime این کمپانی بوده است. در این روز اعضای آمازون که از این سرویس بهره می برند حدود ۳ برابر دوره مشابه در سال قبل سفارش داشته اند.

طبق گفته آمازون ۷۲ درصد از خریدهای انجام شده از طریق دستگاه های موبایل بوده و خرید کالا از طریق اپلیکیشن اختصاصی این شرکت نیز حدود ۵۶ درصد افزایش داشته است. اگر هنوز این آمار شما را شگفت زده نکرده است، بد نیست بدانید که مشتریان آمازون از نقاط مختلف دنیا در هر ثانیه حدود ۴۶ دستگاه الکترونیکی از این شرکت در طول سایبرماندی و با استفاده از دستگاههای موبایل خریداری کرده اند.

این سایت تجارت الکترونیک همچنان سعی دارد با استفاده از تکنولوژی های مختلف از جمله ربات هایی پیشرفته سرویس هایی بهتر را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. در حال حاضر آمازون از حدود ۴۵ هزار ربات مختلف در کنار نیروی انسانی در ۲۰ مرکز خود استفاده میکند.

مطالب پیشنهادی :

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید

×