نمایش همه

آمازون یک کتاب فروشی فیزیکی در نیویورک راه اندازی میکند

خرید کتاب از آمازون از سرویس های ایران دلیور میباشد.

براساس گزارش نیویورک تایمز، آمازون ممکن است یک کتابفروشی فیزیکی در شهر نیویورک باز کند. البته این موضوع هنوز بطور ۱۰۰ درصد تایید نشده اما طبق اطلاعاتی که بدست آمده، بزودی این کتابفروشی راه اندازی خواهند شد. همچنین آمازون قبلا ۲ کتاب فروشی فیزیکی در سیاتل و سن دیگو افتتاح کرده بود.

به نظر کمی عجیب می رسد که چطور بزرگترین کتاب فروشی آنلاین دنیا، که کتاب هایش به راحتی و از طریق یک اسمارت فون در اختیار بازدیدکنندگان زیادی قرار دارد تصمیم به راه اندازی فیزیکی این کسب و کار کرده است، اما ظاهرا آمازون برای راه اندازی این کتاب فروشی ها دو هدف اصلی دارد. اول فروش کتاب و دیگری تبلیغ محصولات کیندل این شرکت. در واقع این کمپانی هم مانند اپل از فروشگاههای فیزیکی بعنوان یک ابزار بازاریابی و فروش استفاده میکند.

آمازون همچنین دارای یک اکوسیستم درحال رشد از محصولات سخت افزاری محبوب چون اسپیکرهای اکو می باشد که قطعا نمایش آنها در این نوع فروشگاهها میتواند به فروش بیشتر آنها کمک کند.

مطالب پیشنهادی:

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید

1
سلام 👋🏻
چطور میتونم کمکتون کنم ؟