دماسنج جدید Thermo؛ دقیق و بدون تماس دمای بدن را اندازه گیری کنید
20/07/2016
پیک پهپادی شرکت آمازون با همکاری دولت در بریتانیا تست شد
27/07/2016
نمایش همه

سرویس پرایم آمازون در ۱۰۰ شهر هند عرضه میشود

براساس اعلام آمازون سرویس پرایم این شرکت در ۱۰۰ شهر هند عرضه میشود

شرکت آمازون سرویس Prime خود را در هند راه اندازی کرد‌ یعنی جایی که این کمپانی خرده فروش امریکایی بدنبال بدست آوردن مشتریان وفادار زیادی است. براساس سرویس پرایم آمازون که کاربران برای استفاده از آن حق اشتراک پرداخت میکنند، تحویل رایگان، سرویس تحویل دو روزه و دسترسی به پیشنهادهای ویژه در اختیار مشترکان قرار میگیرد.

همچنین انتظار میرود که سرویس Prime Video که شامل فیلم ها و مجموعه های تلویزیونی اصلی است هم در اختیار مشترکان هندی قرار گیرد که البته تاریخ عرضه آن هنوز اعلام نشده است.

آمازون پرایم هم اکنون بصورت یک نسخه آزمایشی و مجانی ۶۰ روزه و پس از پرداخت اشتراک سالیانه در اختیار کاربران قرار میگیرد. آمازون قیمت ویژه این اشتراک را ۴۹۹ روپیه اعلام کرد که البته بعدا به ۹۹۹ روپیه تغییر پیدا میکند و پایین تر از نرخ اشتراک این سرویس در سایر بازارهاست. قیمت آن در امریکا ۹۹ دلار (حدود ۶۶۷۰ روپیه) و در بریتانیا ۹۶ پوند (معادل ۸۴۵۰ پوند) می باشد.

amazon-content

سرویس پرایم آمازون در اختیار مشترکان هندی در ۱۰۰ شهر این کشور قرار میگیرد و خریداران در ۲۰ شهر میتوانند امکان تحویل کالای خریداری شده در همان روز را داشته باشند. پرایم یک ابزار کلیدی آمازون برای تکرار خرید از سوی مشتریان است. این شرکت چیزی در حدود ۶۳ میلیون مشترک پرایم در ایالات متحده دارد که این تعداد بیشتر از نیمی از کل مشتریان آمازون را تشکیل میدهند. این مشترکان بطور متوسط سالیانه حدود ۱۲۰۰ دلار از آمازون خرید میکنند درحالیکه مشتریانی که این اشتراک را ندارند سالیانه حدود ۵۰۰ دلار خرید میکنند.

براساس نتایج مطالعه Google و AT Kearney، انتظار میرود که یک سوم از خریداران آنلاین هندی تا سال ۲۰۲۰ حدود دو سوم از فروش بازارهای آنلاین را به خود اختصاص دهند. از این خریداران چیزی در حدود ۹۴ درصد حاضرند حق اشتراک یک سرویس پریمیوم را پرداخت کنند تا براساس آن کالای خود را سریعتر دریافت کرده و از حق برگشت بدون هزینه کالا بهره مند شوند.

مطالب پیشنهادی:


امین قهاری
امین قهاری
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب > twitter.com/amghahari

پاسخ دهید