نمایش همه

کتابخوان الکترونیکی جدید آمازون سبک تر و باریک تر شده است

شرکت آمازون یک نسخه جدید از ایبوک ریدر معروف کیندل خود را معرفی نمود. این نسخه هم سبک تر و هم باریک تر از مدلی است که جایگزین آن می شود. علاوه بر تغییر در سایز و وزن،‌ این نسخه از کتابخوان کیندل دو برابر حافظه داخلی بیشتر نسبت به مدل قبلی دارد. کیندل جدید دو دو رنگ مشکی و سفید برای فروش عرضه میشود.

برخلاف انعکاس نور محیط در صفحه نمایش تبلت ها و اسمارت فون ها،‌ صفحه نمایش لمسی کیندل،‌ تابش نور محیط برروی خود را تا حدود زیادی خنثی میکند حتی در هنگام تابش نور مستقیم. از آنجا که نور آبی موجود در نور منتشر شده از صفحه نمایش اسمارت فون ها و تبلت ها میتواند تولید ملاتونین در بدن (هورمونی که باعث کمک به بخواب رفتن بدن میشود) را سرکوب کند،‌ صفحه نمایش کیندل به نوعی ساخته شده تا کوچکترین اختلالی در این بخش ایجاد نکند. نکته مهم دیگر، عمر بسیار خوب باتری کیندل است که میتواند تا هفته ها به کار خود ادامه دهد. قیمت ایبوک ریدر جدید کیندل آمازون ۷۹ دلار می باشد. برای خرید این محصول از طریق لینک فوق اقدام کنید.

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید