نمایش همه

تخفیف ویژه آمازون برای مشتریان استفاده کننده از سرویس “خرید صوتی”

خرید از آمازون امریکا

تخفیف ویژه آمازون برای کاربران سرویس خرید صوتی آلکسا

[recode] اگر می خواهید بدانید که شرکت آمازون در مورد ایده “خرید صوتی” تا چه حد جدی است و تا چه اندازه به دنبال رونق دادن آن می باشد،‌ کافیست بدانید که این شرکت بزرگ تخفیف ویژه ای را برای خریدارانی که با استفاده از سرویس صوتی آلکسای این شرکت سفارشات خود را ثبت میکنند، در نظر گرفته است.

برهمین اساس از امروز، کمپانی آمازون پیشنهادهای منحصربه فردی ( تخفیف ویژه ) را به کاربرانی می دهد که سفارشات خود را از طریق سرویس صوتی آلکسا که برروی دستگاههایی چون اکو آمازون قرار دارد، ثبت کنند.

آمازون اولین بار از سرویس “خرید صوتی” برای سفارش دوباره کالاهایی که از سوی کاربر خریداری شده بود استفاده کرد،‌ اما هم اکنون با توسعه این سیستم، سرویس voice shopping (خرید صوتی) را در اختیار ملیون ها نفر برای تهیه آیتم های پرایم قرار داده است. بدون تردید، هدف آمازون از راه اندازی و گسترش این سرویس راحت تر کردن کار مشتریان برای ثبت سفارشات می باشد، سرویسی که میتواند تحولی بزرگ در دنیای تجارت الکترونیک و برگ برنده ای برای آمازون نسبت به رقبا باشد.

مشتریانی که میخواهند سفارشات خود را با سرویس صوتی آلکسا ثبت کنند کافیست به آلکسا بگویند “Alexa, order a

.” بعد از آن آمازون محصول مورد نظر را که واجد شرایط باشد را با بهترین قیمت ( تخفیف ویژه ) انتخاب مینماید.

مطالب پیشنهادی:

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

پاسخی بگذارید

×